La Czarny karbon de SiUX od dawna uważana jest za jedną z najpopularniejszych rakiet dla tenisistów. padel w całości. Dobrą wiadomością jest to, że hiszpańska marka ogłasza odnowienie tego legendarnego pałacu wraz z uruchomieniem „Efekt 3D Siux Black Carbon” w błyszczącym i matowym wykończeniu.

Siux ma coś nowego do opowiedzenia, dlatego marka zdecydowała się włączyć dwie nowe rakiety do swojej kolekcji 2022. Tym razem jest to „aktualizacja” słynnego Czarny karbon.

Wiadomości Efekt 3D Siux Black Carbon oferowane są w dwóch wykończeniach, jak zwykle w tej linii, dlatego istnieje wersja z matową powierzchnią i druga z błyszczącym wykończeniem. Więc każdy może wybrać to, co woli.

Obie wersje Efekt 3D czarnego węgla mają te same właściwości techniczne. Rzeczywiście, obaj mają twarze w 3K węgla i rama z włókna szklanego. Ponadto rdzeń składa się z Czarna mieszanka Eva Soft EHR, który zapewnia doskonałą szybkość odzyskiwania.

Ze względu na średnio-niskie wyważenie i okrągły kształt, to wzór dla tych, którzy przedkładają kontrolę nad władzę. Podsumowując, jest to rakieta, która bardzo dobrze reaguje na linię bazową i pozwala na zagranie każdego punktu z wyjątkową precyzją.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.

Tagi