Rakieta została właśnie wypuszczona w Madrycie z udziałem członka nowej drugiej pary światowej: Sanyo Gutierrez.

Urządzenia 1500

Siux, hiszpańska marka specjalizująca się w padel, przedstawia długo wyczekiwaną Sanyo Gutiérrez, numerowaną edycję limitowaną do 1 sztuk, która wchodzi dziś do sprzedaży.

Odkąd Sanyo został wprowadzony jako nowy ambasador Siux w lipcu 2022 roku „magik z San Luis” wziął udział w kilku zawodach z rakietą SG Black Limited Edition, wygrywając cztery turnieje w World Padel Tour : Kopenhaga, Wiedeń, Walencja i Malaga. Argentyński zawodnik był w stanie zademonstrować swój talent w tej rakietce padel, specjalnie dostosowany do jego wymagań.

Charakterystyka SG Black Limited Edition

Pala został udoskonalony zgodnie z jego stylem gry, z najlepszymi wykończeniami, jakie istnieją obecnie na rynku. Jego hybrydowy kształt i średnio wyważone, w połączeniu z średnio twardą gumą i włóknem węglowym 12K, sprzyjają jego wszechstronności.

Jak mówi gracz: „To rakieta padel bardzo specjalny. To jest pierwszy z Siux i dlatego tworzymy limitowaną edycję. Lubię to, bo jest kontrola i władza”.

Gracz wykazał chęć dalszej współpracy z marką w celu rozwoju przyszłych produktów, które noszą jego znak i pieczęć hiszpańskiej marki.

Zapamiętaj Siux jest oficjalną rakietą Hiszpańskiej Federacji padel. Jest również oficjalnym sponsorem Stowarzyszenia Francophone de padel w Belgii i oficjalnym sponsorem Portugalskiej Federacji padel.

Jak to zdobyć?

Kierunek strony referencyjne ! Ale pospiesz się, nie będzie żadnego dla wszystkich fanów.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !