Kelme Padel Lion 2020, rakieta najwyższego poziomu dla graczy na średnim poziomie, szukających pala mocy.

Dla graczy na średnim poziomie, którzy szukają mocnego pala z dużym wylotem piłki, ten Kelme Lion jest bardzo interesującą opcją. W kształcie kropla wody, ma ta sama gumka, co modele z gamy pro: Eva XtraSoft.

Rama z włókna szklanego, zapewni Ci większą elastyczność, co w połączeniu z pianką XtraSoft zapewni Ci świetną piłkę: pewność, że nigdy nie będziesz grał w małe ramię. The trzy warstwy włókna szklanego po bokach przyniesie opór i trochę sztywność dla strzałów atakujących. Chropowata powierzchnia pomoże ci uzyskać efekty.

W końcu mamy do czynienia z pala o doskonałej jakości przeznaczony dla odbiorców na średnim poziomie gry. Dla graczy, którzy chcą mocnej, solidnej, wygodnej i łatwej do opanowania rakiety z dużym wylotem piłki, Kelme Lion 2020 jest bardzo dobrą alternatywą. Ten wszechstronny model zdobył już wielu graczy.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!