Padel Magazyn - Środa 4 marca była wielkim dniem dla Orleans SoccerPark. Inauguracja jego centrum rzuciła światło na nowe obiekty i innowacje SoccerPark.

Po pierwsze, lazurowe korty padel idealnie wtapiają się w atmosferę „limitu nocnego klubu” całkowicie nas uwieść. Dwie działki z dużą ilością miejsca do wyjścia i lobowania. Thierry Grandgeorge, sekretarz generalny FFT ligi Center, już zaplanował kwalifikacje do finałów mistrzostw Francji w tym super klubie!

Ponadto ten klub padel stał się ostoją wielu tenisistów plażowych. Zostali wciągnięci w grę i mają tylko nadzieję na jedno:możliwość regulacji wysokości siatki na ziemi”. Bardzo ciekawy pomysł zapoczątkowany przez tych plażowiczów, którzy nigdy nie odmawiają, ma jednak dużo padla ...

W takim razie pad-pad 3 jest ważny! A tutaj Soccer Park ma się bardzo dobrze, oferując ekskluzywną wersję baru. Zrób skok na naszej stronie na Facebooku, a zrozumiesz atmosferę, która może być.

Padel bardzo dobrze zniknął w okolicy. Dyrektor centrum, Farouk MELLOUK, wyjaśnia to bardzo jasno: „ To dość nieoczekiwane. Uważano, że nastąpi faza rozruchu, a wreszcie przy padlu nastąpił nieoczekiwany zapał".

A to dopiero początek, ponieważ cała gmina jest zainwestowana w ten projekt. Fleurie Aubrais ma wreszcie centrum piłki nożnej i wiosła, a według burmistrza „cała drużyna miejska postanowiła pomóc i towarzyszyć temu centrum sportowemu w tym obszarze działalności".

Wszystkie światła są zielone, ponieważ centrum sportowe stanowi odniesienie w centrum.

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.