Deutscher Padel Verband i Hello Padel Academy łączą siły na rzecz przyszłości Padel w Niemczech. Dobra wiadomość dla wzrostu padla.

Deutscher Padel Verband to stowarzyszenie Padel w Niemczech. Rodzaj federacji działającej na rzecz promocji, szkoleń i zawodów.

Od dzisiaj trenerów można odpowiednio szkolić, przechodząc przez ręce jednej, jeśli nie „najważniejszej” akademii Padel, Hello Padel Academy.

Kandydaci na stanowisko trenera padel powinni się zwrócić do DPV aby dowiedzieć się o terminach i miejscach przyszłego szkolenia, szkolenia, które zapewni dostęp do 3 stopni certyfikatu; A, B i C.

Szkolenie trenerów pierwszego poziomu (C) będzie prowadzone przez trenerów wybranych przez DPV, ale z wyższych poziomów będzie to twórca HPA, Mauri Andrini, który odbędzie podróż.

Dzięki temu sojuszowi wszyscy niemieccy trenerzy mogą poznać podstawy niezbędne do nauczania padla i mieć bardzo ważne wsparcie wideo, aby ukończyć trening z domu.

DPV i HPA Alliance

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.