Sol Sportif: „Stanie się głównym graczem w Europie”

Sol Sportif oferuje gotowe rozwiązanie do budowy kortów tenisowych. padel. Padel Magazine poznaje Pierre'a Iskandara, jednego z partnerów projektu.

Kim oni są ?

Padel Magazine : Cześć Pierre, czy możesz się przedstawić i opowiedzieć nam o Sol Sportif? ?

Pierre Iskandar: „Jestem Pierre Iskandar, pracuję dla firmy Zarządzanie sportem która oferuje cyfrowe rozwiązania „pod klucz” dla kompleksów padel. Z biegiem czasu moje pole się poszerzyło, ponieważ miałem wiele próśb o projekty padel (prywatnej lub publicznej), w której padło kilkadziesiąt pytań dotyczących montażu kompleksu padel. Z moją siecią i moimi znajomymi nawiązaliśmy współpracę z firmą „Sol Sportif”, która istnieje od 20 lat w zakresie budowy wielonawierzchniowych kortów tenisowych oraz przykrywania kortów półkrytych lub krytych. Firma ta oferuje rozwiązanie „pod klucz” do budowy robót ziemnych, płyt, padel i okładka”.

„Dlatego połączyliśmy siły i dziś oferujemy realne rozwiązanie od A do Z we wszystkim, co jest bezpośrednio lub pośrednio związane z kompleksem/klubem padel".

Korzyści

Padel Magazine : Dlaczego Wasze usługi są tak wyjątkowe?

Pierre Iskandar: "Nasze rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania stawiane przez Francuską Federację Tenisową z poszanowaniem różnych standardów dzięki elicie wyspecjalizowanych firm w swoich branżach, które zapewniają następujące obszary:

• Badanie wydajności
• Pomoc w ustaleniu biznes planu i prognoz
• Poszukiwanie ziemi (w razie potrzeby)
• Modelowanie 3D całej infrastruktury w celu walidacji przyszłego projektu
• Wykonanie prac konstrukcyjnych (roboty ziemne, podłużnice, płyty itp.) i konstrukcji modułowej (dom klubowy i toalety)
• Montaż kortów tenisowych padel i ich światła
• Montaż osłony
• Oprogramowanie do zarządzania dla menedżerów i spersonalizowana aplikacja dla graczy
• Zautomatyzowane zarządzanie dla kierownika (rezerwacja, dostęp, oświetlenie itp.)
• Zarządzanie kasami fiskalnymi
• Instalacja systemu kamer wideo (trening, mecze, YouTube, Facebook)
• Kanał do pozyskiwania dodatkowych graczy do klubów (Anybuddy itp.)

Naszym atutem jest oczywiście oferowanie rozwiązania „pod klucz” z jednym rozmówcą, który pozwala na posiadanie wszystkich niezbędnych gwarancji i ubezpieczeń we wszystkich branżach."

Wiele referencji

Padel Magazine : Ile kortów już położyłeś?

Pierre Iskandar: "Od momentu powstania Sol Sportif Padel położył ponad pięćdziesiąt sądów i trwa 140 projektów z 320 padels w projekcie i 44 którzy chcą koce.”

Padel Magazine : Czy możesz podać kilka przykładów klientów, z którymi współpracujesz?

Pierre Iskandar: „Współpracujemy z wieloma klubami, mogę ci wiele powiedzieć! Popiół ( 2 padel + 2 planowane), TC Auch (2 padel + 2 w projekcie krótkoterminowym), TC Albi, Les Pyramides (8 kortów tenisowych z żywicy, 4 tradycyjne korty ziemne, 2 sztuczne murawy, a więc 4 padel w projekcie objętym dodatkowymi projektami już istniejącymi)… Sol Sportif Tennis ma ponad 1500 referencji w całej Francji!

Specyfika

Padel Magazine : Dlaczego warto wybrać Sol Sportif?

Pierre Iskandar: "Wybierz podłogi sportowe Padel umożliwia pokonanie wszelkich przeszkód, które pojawiają się podczas montażu kompleksu. Lider projektu musi tylko znaleźć swoją ziemię, a my zajmiemy się resztą, w szczególności ze wszystkimi certyfikatami (qualisport, PQP, PQT, dziesięcioletnia gwarancja) Ta koncepcja „pod klucz” pozwala liderowi odciążyć się od wszystkich tych czynności administracyjnych. Współpracujemy z najlepszymi w każdej dziedzinie, firmami, których wiedzy nie trzeba już dowodzić.”

Padel Magazine : Jaka jest ambicja firmy ?

Pierre Iskandar: „Stając się głównym graczem w budowie padel „pod klucz” we Francji i Europie!”

Publié par
Lorenzo Lecci Lopeza