Przyzwyczaiłeś się do tego, niedziela to dzień głosowania! I nie dlatego, że dzisiejszy dzień nie jest finałem, nie zamierzamy wam go zaoferować. Dzisiaj zapytaliśmy Was, jakie drużyny zobaczylibyście w finale P1 w Santiago. Jedno jest pewne: byliście całkowicie jednomyślni.

79% szacuje zwycięstwo Coello/Tapia

Wielki szok na torze w Santiago dzisiaj, po spotkaniu numerów 1 świata, Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustin Tapia, twarzą w twarz z doświadczonym juan lebron et Paquito Navaro.

Jednak niewielu z Was wierzy, że Paquito i Lobo są w stanie pokonać Tapię/Coello i zapewnić sobie pierwszy wspólny finał.

Przytłaczająca większość na korzyść Chingalana: 89%

To już plakat, który często widzieliśmy na Premier Padel, pojedynek pomiędzy superpiby et chingalan. Zdaniem 89% z Was, Fede Chingotto et Alejandro galan wygra to spotkanie i zapewni sobie szósty finał z rzędu.

Oczywiście statystyki nie są na korzyść Franco Stupaczuk et Martina Di Nennoz którym nie udało się jeszcze wygrać Chingalan. Oczywiście nie są głównymi faworytami tego starcia.

Czas pokaże, czy jesteś teraz. Odpowiedź w nocy w Chile!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.