Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Juan LeBron i Ale Galan wyraźnie sprawiają wrażenie znajdź kolor w Düsseldorfie. Jednak na razie to nie wydaje się wystarczające, aby przekonać fanów.

Rzeczywiście, podczas jednej z naszych tradycyjnych ankiet nt Instagram, zapytaliśmy Cię, czy myślisz, że ci, którzy dominowali padel świat na trzy lata miał się rozdzielić, a Ty odpowiedziałeś w 65% tak.

Trzeba przyznać, że Hiszpanie cierpią w tym sezonie. Mając tylko jeden tytuł, zmienny poziom gry i kilka kontuzji, Ale i Juan mają trudny rok 2023. A gdy nie widać rezultatów, gracze mają tendencję do wpadania w frustrację... Ostatnio Galan nie zawsze czuł się dobrze w towarzystwie Lebrona, Galan pokazał świetną więź z Jonem Sanzem, gdy jego kolega z drużyny doznał kontuzji, do tego stopnia, że ​​niektórzy fani chcieliby zobaczyć takie połączenie powtórzył się między Madryleniami a Nawarrą. Zwłaszcza od Jona nie byłby przeciwny pomysłowi ponownej gry z byłym numerem 1 na świecie...

Czy gracze usłyszą Twoje modlitwy? Czy będziemy uprawnieni do pary Galan/Sanz?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi