SOXPro jest jednym z World Padel Tour ! Marka chce ugruntować swoją pozycję jako obowiązkowa marka skarpet w padel, dlatego zdecydowała się zasponsorować dwa włoskie talenty.

Oto jak Simone cremona, włoski numer 1, 5-krotny mistrz Włoch, członek kadry narodowej i zawodnik World Padel Tour, gdzie zajmuje 166. miejsce, zostaje ambasadorem marki znanej z antypoślizgowych skarpet.

Skarpetki Simone Cremona SOXPro

Włoski zawodnik jest oczywiście zachwycony, że został wyposażony w te produkty, tak interesujące dla uprawiania sportu takiego jak ten padel :

„To wspaniały produkt. Pod względem wzornictwa i funkcjonalności skarpetki SOXPro są po prostu niesamowite. Poczucie wybuchowości i szybkości w zmianach kierunku jest niezwykłe. Nie wspominając o zmniejszonym ryzyku skręceń. Postrzeganie ochrony i bezpieczeństwa jest absolutne!”

Trzeba powiedzieć, że między Skarpety klasyczne i ultralekkie, które zapewniają niespotykaną dotąd przyczepność i specjalny model odzyskiwania, Włoch ma się z czego cieszyć!

SOXPro classic low cut ultra lekkie

Ale marka, która jest już obecna w kilku dyscyplinach sportowych, nie kończy się na tym: będzie również współpracować z młodym włoskim zawodnikiem. Cristina Carta, kto aspiruje do gry World Padel Tour !

Cristina Carta Padel SOXPro

Dwa dodatki, które wyraźnie dowodzą, że SOXPro chce zaistnieć na rynku padel, gdzie ma poważne zalety. Rzeczywiście, padel jako sport, w którym wsparcie jest niezbędne, te antypoślizgowe skarpetki przynoszą prawdziwy plus tym, którzy noszą je jako mogliśmy to zobaczyć w jednym z naszych testów.

Aby uzyskać więcej informacji o produktach SOXPro, nie wahaj się odwiedzić ich strony: SOXPro

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi