Szukasz skarpet na bardzo wysokim poziomie, które poprawią Twoją wydajność na stoku? Zwróć uwagę na test nowego SOXPro Ultra Light!

Po temu jak przetestowany SOXPro Classic, teraz zajmujemy się kolejnym modelem marki, Ultra Light!

Niesamowita lekkość

Pierwszą różnicą między dwoma modelami jest lekkość. Jeśli Classic zachwyca swoją wygodą, Ultra Light jest w innym stylu, mniej puszysty, ale lżejszy i bliższy skórze. Wyraźnie mamy wrażenie posiadania druga skórai szybko zapominamy, że nosimy skarpetki, bo są takie cienkie i przyjemne.

Ultralekkie skarpety SoXPRO

O wadze tylko 30 gramów, z pewnością zadowolą każdego, kto lubi bawić się cienkimi skarpetkami. Tkanina jest bardzo elastyczna i zapewnia niespotykany dotąd komfort. Test trwał prawie dwie godziny, a mimo to nigdy nie odczuliśmy uczucia ciężkich lub mokrych stóp. Nie ma też najmniejszego śladu tarcia ani pęcherza.

Zawsze podłącza go do spotkania

Oprócz komfortu, jaki zapewniają i doskonałego odprowadzania potu, to, co kochamy w skarpetach SOXPro, to przyczepność, którą generują. Tym razem ponownie się nie zawiedliśmy!

Podobnie jak w modelu Classic, małe szpilki w kształcie strzał przyklejają się do podeszwy buta, aby zapewnić imponujące bezpieczeństwo docisku. Szybko zapominamy, że nosimy skarpetki (a nawet buty), ponieważ podpórki są tak płynne.

Nowością tego Ultra Light jest obecność uchwyt wewnętrzny, zwany „grip: in + technology”. Oprócz antypoślizgowej podeszwy skarpetki te mają od wewnątrz niewidoczną nić, która przykleja się do stóp. Innymi słowy, zyskujesz przyczepność wewnątrz i na zewnątrz, co daje naprawdę niesamowity komfort i uczucie przyczepności.

SOXPro UltraLight czerwony

 

Podsumowując, „konieczność” dla każdego gracza padel

Dostępne w 11 kolorów oraz w 5 rozmiarach (od XS do XL), które obejmują rozmiary od od 35 do 49, wystarczy, aby zdecydowana większość graczy mogła padel aby móc się wyposażyć!

SOXPro Ultra Light tylko 30 gram

 

Przy 34,90 € za parę może to blokować niektóre, ale trzeba pamiętać, że są to skarpety wysokiej jakości, nagradzane za technologię, wyprodukowane we Włoszech, które zmniejszają ryzyko kontuzji i poprawiają wydajność. Prawdziwy koncentrat techniczny, dzięki któremu można je rozpoznać jako urządzenie klasy medycznej.

Dodatkowo wykonane są z poliestru Newlife tm, "specjalna przędza, która szanuje środowisko wykonane z pokonsumenckich butelek plastikowych i wyprodukowane w procesie mechanicznym, niechemicznym”.

Skarpety do kulturystyki SOXPro

Przede wszystkim pamiętaj, że te skarpetki przyniosą Ci korzyści w padel ale także do wszystkich treningów na świeżym powietrzu, czy to biegania, kulturystyki, czy innego sportu!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi