Od soboty Padel Mag oferuje życie na Instagramie. Wywiad z graczami lub ludźmi z panoramy padel, oferujemy również rozmowę techniczną i taktyczną.

Ce Wtorek o 18:XNUMX, znajdź Juliena Bondię, instruktora padla w Hiszpanii, na Instagramie i żyj, aby omówić kwestie techniczne i taktyczne.

Omówione zostaną dwa tematy i oczywiście możesz zadawać pytania.

Dla zespołu Padel Mag nie ma mowy o bezczynnym siedzeniu w domu i nie robieniu niczego. Skorzystaj z tego okresu uwięzienia, aby udoskonalić naszą sylwetkę dzięki „treningowi uwięzienia”, lepiej poznaj graczy w profesjonalnym padlu, a na koniec udoskonal swoją technikę i taktykę.

We wtorek o 18:XNUMX na Instagramie Julien porozmawia z tobą efekty, które możesz wydrukować na piłce i kiedy ich używać. Następnie zajmie się punktem taktycznym, czyli presja na naszych przeciwników z dołu pasa startowego.

Przygotuj pytania i nie spóźnij się. Oczekujemy wielu z was.

Link do Instagrama

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.