Ten, który obecnie zajmuje 27. miejsce w rankingu World Padel Tour przedłużyła umowę z hiszpańską marką na kolejne trzy sezony, czyli do 2025 roku.

Jezus Moya, który podpisał swoje przedłużenie we wtorek, jest szczęśliwy i wdzięczny StarVie : „Jestem bardzo dumny, że nadal jestem częścią tej wspaniałej marki i wspaniałej rodziny. Mimo niesprzyjających okoliczności obdarzyli mnie całym zaufaniem i od początku mojej kariery zawodowej postawili na mnie. Mam nadzieję, że nadal będę spełniał ich oczekiwania i będę kontynuował z nimi postępy”.

„To niezwykła wiadomość dla marki, ponieważ oznacza konsolidację teraźniejszości i przyszłości naszego zespołu graczy. Ma wiele do zrobienia, jest młody i jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, który zajdzie tak daleko, jak chce., deklaruje Jorge Gomez de la Vega, dyrektor generalny hiszpańskiej marki.

Obiecująca przyszłość

Zawodnik Melilli, który ma zaledwie 21 lat, jest dowodem chęci marki do wspierania i promowania obiecujących młodych graczy na arenie zawodowej. Jako zawodnik juniorów zdobył siedem mistrzostw Hiszpanii, pięć mistrzostw kraju weteranów, cztery mistrzostwa świata (otwarte i drużynowe) z reprezentacją Hiszpanii. W swojej karierze zawodowej Jesús osiągnął dwa ćwierćfinały WPT w Valencia Open i Barcelona Masters.

W ubiegłym sezonie wspiął się na 70 miejsc w rankingu World Padel Tour i zakończył rok na 27. pozycji, grając w prekwalifikacjach. To właśnie w sierpniu, przy okazji Malaga Open, uzyskał bezpośrednie przejście do głównego losowania.

W tym roku celem tego młodego gracza jest codzienna praca, aby osiągnąć swoją najlepszą wersję na poziomie osobistym i stworzyć konkurencyjną parę, która będzie w stanie stawić czoła najlepszym graczom na świecie. „W tym roku zamierzamy dać z siebie wszystko i nie możemy się doczekać, aby ciężko trenować, aby się tam dostać”, konkluduje Jesús Moya.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.