StarVie poszerza swoją ofertę sportową wypuszczając na rynek dwie nowe linie produktów do uprawiania sportów związanych z padel : pickleball i tenis plażowy. Dedykowany do produkcji palas de padel od 2013 roku hiszpańska marka ogłosiła wczoraj wejście w te dwie nowe dyscypliny.

Pickleball i tenis plażowy to dwa rozwijające się sporty, liczba obserwujących rośnie z każdym miesiącem, a rynek rośnie coraz bardziej. Jorge Gomez de la Vega, dyrektor generalny StarVie, mówi: „To dwa ciekawe sporty, które idealnie pasują do naszej marki. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią te nowe linie biznesowe."

Tenis plażowy

Tenis plażowy to sport łączący elementy tenisa, siatkówki i badmintona, który staje się coraz bardziej popularny w Brazylii i we Włoszech. Ten sport jest uprawiany na plaży, przy użyciu specjalnych rakiet i cięższej piłki z mniejszym naciskiem niż piłka padel.

Hiszpańska marka zainwestowała w nowe formy i materiały, aby zaoferować produkt wysokiej jakości, który spełnia potrzeby rynku. W tenisie plażowym StarVie połączył trzy rodzaje powłok, a także różne włókna węglowe, aby stworzyć katalog pięciu modeli oferujących doskonałą kontrolę i stabilność.

StarVie oferuje również akcesoria do tenisa plażowego, w tym torby, które można również wykorzystać padel.

Kulka marynowana

Pickleball_StarVie

Pickleball to coraz bardziej popularny sport w Stanach Zjednoczonych i Europie: jest to gra w rakietę, która łączy w sobie elementy tenisa, badmintona i tenisa stołowego. Ten sport jest rozgrywany na mniejszym boisku i jest rozgrywany zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej.

Jest to bardzo łatwy do nauczenia sport, odpowiedni dla osób w każdym wieku i na wszystkich poziomach. Ponadto można w nią grać zarówno w domu, jak i na zewnątrz, dzięki czemu jest idealna na każdą pogodę.

W tej nowej dyscyplinie StarVie przedstawia linię czterech modeli odpowiednich dla wszystkich typów graczy: początkujących, średniozaawansowanych, zaawansowanych i profesjonalistów. Podobnie jak w przypadku asortymentu do tenisa plażowego, opracowano specjalną torbę.

Dzięki tej rozszerzonej ofercie StarVie pozycjonuje się jako marka referencyjna w świecie sportów rakietowych!

Znajdź wszystkie produkty hiszpańskiej marki na stronie StarVie.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!