Tygodnie następują po sobie i wyglądają podobnie do Starvie który łączy przedłużenia kontraktów swoich „samorodków”. Po Jezusie Moya, to kolej Lucasa Bergaminiego na przedłużenie umowy z hiszpańską marką do 2025 roku.

Obecnie 47. w rankingu WPT brazylijski gracz, który jest związany kontraktem ze Starvie od 2017 roku, nie zawahał się przedłużyć przygody ze swoim dostawcą sprzętu.

Dzięki temu odnowieniu firma jest zaangażowana we wspieranie młodych krajowych i międzynarodowych talentów, padel i jego rozpowszechnianie za pośrednictwem zespołu StarVie. Jorge Gomez de la Vega, CEO StarVie, komentuje: ” To był jasny cel, aby nadal mieć Lucasa w naszym zespole. Reprezentuje wiele naszych wartości i cieszymy się, że związek został przedłużony o kolejne trzy lata. “. Ze swojej strony Lucas Bergamini cieszy się, że nadal jest częścią marki. „Postawili na mnie od samego początku i nadal to robią. Bardzo się cieszę, że mogę dodać do nich kolejne lata”.

Bergamini, miłośniczka padel

Urodzony w 1997 roku w Bento Gonçalves, Lucas zanurzył się w środowisku padel że tak bardzo kocha. A to dzięki swojemu starszemu bratu, który był jego trenerem aż do przyjazdu do Hiszpanii w 2017 roku. Zwierzył się sobie ze swoich ambicji i kariery: „Moim marzeniem było zostać zawodowym graczem i zamieszkać w Hiszpanii. StarVie była pierwszą marką, która otworzyła przede mną swoje drzwi i pomogła mi zrealizować to marzenie.".

O nadchodzącym sezonie, ktokolwiek bawi się Galaktyka Drona powiedział, że jego wyzwania opierały się najpierw na treningu, aby być konkurencyjnym i wrócić do poziomu, który pokazywał w poprzednich sezonach, ponieważ w zeszłym roku przeszedł kilka wzlotów i upadków. Lucas nadal ma ten sam entuzjazm od pierwszych dni, aby uzyskać najlepszą wersję siebie i osiągać świetne wyniki w zawodach. Konkluduje: „obwód i padel rozwijają się coraz bardziej na całym świecie i trzeba być przygotowanym, bo poziom rośnie z roku na rok".

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.