StarVie, hiszpańska marka silnie reprezentowana na profesjonalnym torze, przedstawia Nemesis Full Carbon 2019. Pala okrągły kształt, który zachwyci wszystkich graczy, którzy lubią być precyzyjni w swojej grze, zarówno dla obrony, jak i gry sieciowej, Nemezis cię zadowoli. Wnikliwie go.

Jak sama nazwa wskazuje, Nemesis Full Carbon 2019 jest wykonany z węgla. Rama i sito przyjmują zatem ten lekki, odporny i elastyczny materiał. Sito wykonane jest z węglowego oplotu w kompaktowy sposób, aby zwiększyć sztywność, a tym samym kontrolę. Zastosowana pianka jest pianką Eva o średniej gęstości, która odtwarza każdy rodzaj uderzenia. Wreszcie obszar otworów został powiększony, aby kontrolować kule, nawet jeśli nie są one idealnie wyśrodkowane.

Okrągły kształt

Okrągły kształt ułatwia kontrolę. I wydaje się, że StarVie chciał podkreślić tę kwestię. Podczas przeprowadzonych testów ta pala zachowuje się bardzo dobrze podczas płatów obrony. Potrzebujesz bardzo małej mocy, aby wyciągnąć piłkę z rakiety w pożądanym kierunku. Innym obszarem gry, w którym jest również potężny, ale wymaga eksperta, jest chiquitas lub powolne piłki grane z dołu boiska u stóp siatkarzy.

Netto i pół pola

Podczas wspinania się po sieci i budowania punktów ta pala z tak dużą kontrolą szybko umieści przeciwników w czerwonej strefie. Tomy i bandje będą znacznie dokładniejsze. Aby zdefiniować punkty z dużymi ciosami, Nemezis zadowoli cię, jeśli masz muskularne ramię Macieja Diaza.

Cena: € 289

Źródło testu: Padel Ibérico

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.