Nowy tydzień i nowe rozszerzenie kontrakt dla hiszpańskiej marki. Tym razem nadszedł czas Coki Nieto przedłużyć umowę z StarVie na trzy dodatkowe sezony, tj. do 2025 roku.

Piłkarz Madrytu jest związany z marką od czasu swojego debiutu w padel. Był częścią Fundacji Estrella Damm, gdzie do 2013 roku trenował fizycznie, technicznie i taktycznie. Ta okazja pozwoliła mu połączyć studia z treningami i zawodami z najlepszymi juniorami w Hiszpanii. To właśnie w 2018 roku podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt ze StarVie, a teraz obie strony składają hołd temu związkowi poprzez sformalizowanie tego odnowienia.

Coki Nieto Starvie 2022


"Odnawianie w StarVie to powód do dumy, ponieważ oprócz tego, że są jedną z najlepszych istniejących marek, stawiają na mnie od pierwszej chwili. Dzięki temu miałam okazję poświęcić się temu, co kocham, czyli graniu padel„Deklaruje Coki Nieto.
Gracz z Madrytu rozwija się wykładniczo w ciągu sezonów. W 2015 roku zdobył mistrzostwo świata juniorów w Meksyku, w 2019 podpisał ze swoim ówczesnym partnerem Javi Rico finał na WPT w Mijas, a w zeszłym roku został w szczególności koronowany na mistrza świata w Katarze. Zawodnik wyróżnia się nie tylko wielkim talentem, ale także wartościami i wykształceniem na boisku, które towarzyszą mu na każdym turnieju.

"Jest związany ze StarVie od samego początku i mamy nadzieję, że ten związek będzie trwał jeszcze przez wiele lat. Dla nas to podstawa i jesteśmy dumni, że jest jednym z głównych atutów marki. Jest świetnym profesjonalistą i jesteśmy pewni, że osiągnie wszystko, do czego dąży. „Deklaruje Jorge Gomez de la Vega, prezes StarVie.
Coki Nieto23-latek rozpoczął sezon 2022 pokazując świetny poziom gry ze swoim obecnym partnerem Miguel yanguas, stając się solidnym dwumianem, w ostatnim czasie pokonać duet numer dwa w światowych rankingach Reus WPT. Jako cel na ten rok gracz ma nadzieję wygrać jak najwięcej meczów i spróbować dotrzeć do finału mistrzowskiego.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.