Założyciele LiveXperience są przekonani o jednym: graczu padel musi skupić się na grze i nie rozpraszać się, aby zaktualizować wynik podczas przechodzenia do terminala lub ekranu.

Ostatnie badanie z udziałem 758 graczy wszędzie we Francji nie ma atrakcyjności: prawie 80% praktyków uważa to za ograniczenie, i czują, że pogarsza to ich wrażenia z gry.

I odwrotnie, nosząc obiekt połączony bardzo dyskretny na sobie odpowiadałby 90% badanych.

Dlatego właśnie w tym kierunku Zespoły LiveXperience teraz pracują i zamierzają zrewolucjonizować praktykę, wydając zupełnie nowy system aktualizacji wyników, bardzo lekki w noszeniu. Gracz nawet bardzo szybko zapomni, że go nosi!

livexperience streaming na żywo

Według nich technologia sportowa musi być jak najmniej inwazyjna, a szczególnie zwracać uwagę na oczekiwania praktykujących.

Zespoły sprzedaży są do Twojej dyspozycji, aby zaprezentować Ci swój produkt 06.13.33.03.84 lub e-mailem na adres contact@livexperience.fr

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.