W dniu „testowym” o godz Klub tenisowy Montaleigne z Cagnes sur Mer Stéphane Penso mógł wypróbować cztery najpopularniejsze palas na rynku rakiet do padla.

Więc to są palas Babolat Air Viper, Nox AT 10 Genius „Arena”, Tecnifibre Wall Breaker 365 i Wilson bela pro to zostanie zbadane. To ciężkie!

„Test krzyżowy” umożliwia sformułowanie opinii w czasie rzeczywistym. Mocne (i słabe strony) każdej sali są oczywiste i natychmiast zauważalne.

Przed rozpoczęciem chcielibyśmy podziękować Xavierowi Roussetowi, który podzielił się 400 km drogi i godzinami testów na torze.

Dzięki również Klub tenisowy Montaleigne de Cagnes sur Mer, wspaniały kompleks zarządzany przez Samira Ladja i dziękuję Yann za prestiżowe powitanie.

Specjalne podziękowania dla Kristiny Clément (Kierownik eksportu Nox) za jego obecność i za rady, techniczne, wizualne i niezauważalne szczegóły, które charakteryzują te skupiska technologii, których zwykli ludzie nie opanowali.

A na koniec jedyny i jedyny Eric Cablat, kierownik sklepu Niezły smashbez którego ten dzień nie mógłby mieć miejsca!

Zachowaj czujność, ponieważ pierwszy test już wkrótce !

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.