Dzisiaj kończymy Folder Nox z ostatnimi dwoma palaczami tego porównania, ofensywnymi palaczami, którymi są strzelba ML10 i AT10 Attack 18K.

Strzelba ML10

LUKSUSOWA STRZELBA ML10 2022

Strzelba to wariant opracowany ponownie przez Miguela Lampertiego, jak sugerują liczby ML.

Łączy w sobie formę w kształcie rombu, aby generować większą bezwładność w zderzeniu z karbonem 12K na twarzach, połączoną ponownie technologią HR3 Core, tak charakterystyczną dla wszystkich pałaców „Miguelito”, aby zaoferować optymalną moc z każdym strajk.

Format diamentu zapewnia wysoki balans, dzięki czemu główka rakiety jest cięższa. Rama wykonana jest z rurowego włókna węglowego Nox, które z biegiem czasu sprawdziło się. Materiał ten usztywnia konstrukcję i poprawia siłę uderzeń.

Na twarzach szorstkie wykończenie złożone z piasku krzemionkowego pomoże Ci nadać maksymalny obrót, zapewniając lepsze doznania podczas każdego uderzenia piłki.

Jak wspomniano powyżej, rdzeń strzelby Nox ML10 jest wykonany z technologii HR3 Core, pianki zapamiętującej kształt, która zapewnia rakiecie większą siłę uderzenia.

Uwaga gwarantowany wynik, ponieważ jeśli Bahia jest hybrydowym okrągłym kształtem o średnim wyważeniu, Shotgun wytworzy znacznie więcej watów podczas potężnych strzałów!

Pod względem wydajności nie ma nic lepszego (w 12K) niż ten pala dla ofensywnych graczy.

Używana przez Miguela Lambertiego, gdy wymagają tego warunki, ta rakieta ma wszystkie cechy potrzebne do wywierania presji na przeciwnikach i wykańczania punktu z siłą.
Oczywiście korzysta ze wszystkich technologii, które opisaliśmy w poprzednich plikach i jest doskonałym kompromisem między Bahia lub AT10 Arena skupioną na wszechstronności a Nerbo WPT lub AT Genius Attack 18K zarezerwowanym dla samców alfa.

AT Genius Atak 18K

NOX od czasu do czasu zaskakuje nas nowymi szkicami, a w tym roku firma z Barcelony oferuje nam ten model, pierwszy kuzyn AT10 Luxury Genius 18K, ale w kształcie diamentu.

Wszystkie składniki są tam, aby ten pala, również zaprojektowany wspólnie z Agustínem Tapią, był niewątpliwie zorientowany na ostateczny cios.

Dla każdego, kto lubi wysyłać kasztany i ponownie dostarczać doniczki, ten AT Genius Attack 18K jest najlepszym modelem, za którym tęskni Twoja kolekcja.

Diamentowy format, bardzo wysoki balans, słynna guma HR3, a zwłaszcza tarcze 18K sprawiają, że ten pala jest niezbędnym odniesieniem dla ognistych entuzjastów poszukujących szaleństwa. Ale uważaj, te skojarzenia nie są pozbawione pewnych szkód ubocznych! Mianowicie doskonała zwrotność i zredukowane punto-dulce.

Ale w rękach argentyńskiego geniusza ten klejnot bardzo boli! A przeciwnicy Agustina Tapii zapłacili cenę na ostatnim turnieju, który odbył się w Kopenhadze. Zwycięzca wraz ze swoim partnerem Sanyo, Catamarqua Mozart, postanowił zostawić swój oryginalny AT10 w szafie, aby wybrać ten bardziej agresywny model.

Ten AT Genius Attack 18K, którego Agustin również używa w tym tygodniu w Marbelli, nie jest rakietą, którą można włożyć we wszystkie ręce. Rzeczywiście, aby móc to w pełni wykorzystać, potrzebna jest wysoka technika, a gracze na poziomie średnim będą mieli wszelkie zainteresowanie odniesieniem się do innych, znacznie bardziej tolerancyjnych modeli.

Oczywiście cała klika cech jest zawarta w tym modelu, który korzysta z całego know-how Nox w 2022 roku.

Wnioski

Podsumowując, wymieszam 3 pliki Nox, aby utworzyć moją trifectę.

Na pierwsze miejsce nominuję Kubek ML10 Pro Luxury. Ma wszystko, by zadowolić, to niezwykły model, który będzie jednomyślny. Podsumowując, pokochałem ten pobłażliwy i przyjemny pala.

Na drugiej pozycji ML 10 Bahia to uniwersalny model, wygodniejszy niż AT10 Genius Arena, moc i wydajność piłki na wysokim średnim poziomie, świetny wygląd, jest bez zarzutu.

Na trzecim stopniu podium Strzelba ML 10 to oczywiste. Wzorowany na swoich kuzynach AT10 i Bahia, korzysta z tego diamentowego kształtu, co będzie dużą zaletą dla tych, którzy szukają czegoś dodatkowego na końcu. Mniej rygorystyczny niż Nerbo, bardziej przyjazny niż Attack 18K, jest to referencja, która niekoniecznie znajduje się z przodu sceny i która zasługuje na uwagę, aby zatrzymać się na niej trochę dłużej!

Jeszcze raz dziękuję Julienowi i Manu za francuski Padel Sklep online o pożyczkę pałacu.

Stéphane Penso

Fan padel, Stéphane został oficjalnym testerem planety padel w Europie. Wszystko przechodzi przez jego fachowe ręce. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w świecie wędrówek w rakietach śnieżnych jest w stanie zeskanować Twój sprzęt od stóp do głów!

Tagi