Nox powraca do nas w 2023 roku z dwoma flagowymi modelami z tej serii Luksusowe WPT, stworzony na cześć współpracy z World Padel Tour, odnowione na nowy sezon, a wciąż tak samo atrakcyjne i uzupełniające.

La Tempo i Nerbo to dwie referencje o diametralnie przeciwnych temperamentach, które są skierowane do zróżnicowanej publiczności poszukującej palas z najwyższej półki.

Na końcu wpisu czeka na Was niespodzianka.

Nox Tempo Luxury WPT 2023

Zacznijmy prezentacje od Tempo.

Zawsze uważałem ten model za bardzo elegancki, z jego odważnymi tonami. Większość twarzy jest czarna z efektem szachownicy, a wszystko rozgrywa się wewnątrz logo. Fiolet, złoto i popielaty róż składają się na ten uwodzicielski rocznik 2023.

Pasek na nadgarstek jest wyposażony w efektowny pikowany suwak, który obecnie znajduje się na wyposażeniu większości modeli Nox i którego komfort i przyjemność są dobrze ugruntowane.

Z drugiej strony nadal mam ogromny problem z długością rękojeści, która jest nieracjonalnie krótka jak na dłoń osoby dorosłej o normalnej budowie. Musiałem więc wykorzystać cały overgrip i ingres na pokładzie, co jednak nie przeszkodziło mi w odczuwaniu lekkiego dyskomfortu (zwróć uwagę, że mam duże dłonie).

Inżynierowie z Nox, jeśli mnie czytacie, wiecie, co macie robić!

Główną cechą tego modelu 2023 jest serce pala, a mianowicie zastosowana guma.
Wyjdź z wielowarstwowego rdzenia, który był wyposażony Luksusowe WPT od ich debiutu i powrót do legendarnej gumy HR3 Czarny EVA sztywna konsystencja dla zwiększenia mocy i niesamowitego czucia. Temu rdzeniu zawsze towarzyszą twarze 12K Carbon charakterystyczne dla marki, o gramaturze wyższej niż standardowa, aby zapewnić większą trwałość w czasie. I muszę przyznać, że to skojarzenie robi iskry.

Rzeczywiście, byłem zdumiony łatwością obrony piłek na otwartym dywanie dzięki życzliwej dynamice i równowadze ostatecznie nie tak karalnej; ale przede wszystkim siłą, jaką ta pala zapewniała w grze powietrznej i decydujących uderzeniach.

Szybkość reakcji zapewniana przez tę rakietę w połączeniu z doskonałą manewrowością sprawia, że ​​ten model jest niezbędnym punktem odniesienia dla osób poszukujących wszechstronnej i agresywnej rakiety. Rama rurowa, wyposażona w technologię Rama z włókna węglowego, zapewnia sztywność i solidność, podczas gdy kształt, zawsze hybrydowy, zapewnia średnią równowagę i hojny słodki punkt, tworząc całkowitą harmonię między mocą a kontrolą.

Le DCS (Dynamiczna struktura kompozytowa) natomiast jest procesem specyficznym dla marki, który pozwala w unikalny sposób przykleić twarze do ramy, aby nie stracić komfortu i kontroli, gdy piłka styka się z zewnętrzną częścią ramy. Minimalizuje to różnicę twardości między ramą a twarzami, poprawiając elastyczność podczas skręcania rakiety i zmniejszając pojawianie się pęknięć, które zwykle występują, gdy rdzeń się kurczy.

Wibracje nie są tak wyłączające dziękiAVS (System antywibracyjny) znajdujące się po bokach mostu, które mają na celu wyłapywanie złych fal, zanim dotrą one do ramienia.

Na powierzchni chropowatość tzw Szorstka twarz to wstępnie uformowany plastik z piasku krzemionkowego w kształcie plastra miodu, aby zapewnić większy efekt w Twoim viboras ostry, twoje bekhendy cięte lub twoje uderzenia w plastry.

I, wisienka na torcie, słynny pasek inteligentny jest nadal aktualny i pozwala łatwo zmienić pasek i dostosować go według własnego uznania.

Nox Nerbo Luxury WPT 2023

Teraz zadbajmy o Nerbo.

Po pierwsze, jakie zmiany w porównaniu z jego młodszą siostrą?

 • Kosmetyki jest znacznie bardziej powściągliwy; Krwawa czerwień, matowa czerń i ciemnoszary kolor ubierają tę pala i nadają jej bardziej współczesny, agresywny wygląd.
 • Pozwól kształtować – jest ważny, ponieważ określa WIELE czynników.
  Nerbo WPT ma kształt rombu, co oznacza, że ​​jego równowaga będzie mocno prowadzić.
 • Saldo – ten ostatni jest kierownikiem rakiety, maszyną napędową i inicjatorem.
  Im wyższy balans, tym więcej będziesz miał perkusji i – mało kto to przyswoi – tym większą będziesz mieć precyzję (ale i tak trzeba będzie umieć flirtować ze słodkim punktem).
 • Słodki punkt – jest znacznie wyższy w porównaniu do środka pal.
  Pamiętaj, że najskuteczniejszym miejscem uderzenia piłki jest sweet-spot.
  Twarze w 18K – co przyniesie jeszcze większą sztywność i zwięzłość podczas zatrutych faz gry.


W języku włoskim Nerbo oznacza charakter, a imię to nie zostało wybrane przypadkowo. Jest to jedna z najpotężniejszych rakiet firmy Nox dzięki nieustępliwemu i absolutnemu połączeniu diamentowego kształtu, zdecydowanej wagi główki, twardej gumy EVA i powłoki na twarzach sięgającej 18K.

W akcji to oczywiście w uderzeniach iw grze powietrznej wyciągnie szpilkę z gry.
Prawdziwa maszyna par 3 z wyjątkową szybkością reakcji przy siatce, o ile nie jesteś zaskoczony, ten Nerbo jest nieustannym zaproszeniem do wejścia do piłki z nieskrywanym zapałem.

Ta fuzja ma swoje ograniczenia i niestety wiąże się ze zmniejszonym komfortem i perfekcyjną manewrowością, zwłaszcza w obronie.

Jeśli jesteś gotowy poświęcić te dwa elementy, bez wątpienia będziesz zdumiony tym referencyjnym cięciem dla trąbek. Wszystkie inne innowacje Tempo, które opisaliśmy wcześniej, są również obecne w Nerbo.

Wnioski

Ze względu na swoje rygorystyczne właściwości, Nerbo pozwoli ci mieć dużo mocy, pod warunkiem, że masz doskonałą technikę, aby jak najlepiej wykorzystać ten potencjał, który tylko czeka na odblokowanie. Jest to rakieta przeznaczona dla doświadczonych graczy, którzy świadomi oferowanych przez nią walorów ofensywnych raczej nie zawiodą się bulgoczącą energią, która ją charakteryzuje.

La Tempo skierowana jest do znacznie szerszego grona graczy, ponieważ bardziej posłuszny, lepiej wyważony, wygodniejszy, a jednocześnie mający wystarczająco dużo klatki piersiowej, aby z determinacją zakończyć punkty.

Ważny element, rakiety śnieżne Nox WPT 2023 posiadają certyfikat „Testea”. Padel », niezależna organizacja badająca jakość rakiety pod kątem wytrzymałości i odporności na pęknięcia ramy!

Bądź na bieżąco, następny artykuł będzie dotyczył AT10 18K i Attack 18K!

--------

Dzięki Manu i Fredowi za francuski Padel Sklep za wysłanie palas.

Kod kuponu: TEMPONERBO

 • Ważny do 28
 • Oferta 10% zniżki na rakiety 2 Tempo 23 i Nerbo 23

--------

Stéphane Penso

Fan padel, Stéphane został oficjalnym testerem planety padel w Europie. Wszystko przechodzi przez jego fachowe ręce. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w świecie wędrówek w rakietach śnieżnych jest w stanie zeskanować Twój sprzęt od stóp do głów!