Black Crown to firma rodzinna, która powstała w 2011 roku. Praca, wysiłek i poświęcenie to trzy filary, na których Black Crown ugruntował swój wizerunek w Hiszpanii i na świecie padel.

Ponad 10 lat po powstaniu marka narzuciła się na coraz bardziej wymagający rynek dzięki dobrze zdefiniowanej filozofii i wartościom. Jest to firma w całości dedykowana wyłącznie produktom firmy padel (w przeciwieństwie do niektórych marek multisportowych, które można znaleźć w szczególności w tenisie i/lub squasha).

Dlatego fabryka produkuje paliki dla szerokiej grupy docelowej; dla profesjonalnego gracza na wysokim poziomie, który chce dostosować swoją rakietę dokładnie do swojej techniki gry, projektuje rakiety premium ze szczególnym uwzględnieniem ceny, aby jak najlepiej promować praktykę tenisa. padel w najlepszych warunkach, ale także dla entuzjastycznego hobbysty, który potrzebuje innych funkcji i który lubi przychodzić w teren padel bawić się z przyjaciółmi bez presji.

Wlać Black Crown, zabawa i interakcja w sporcie są najważniejsze, dlatego rakieta jest narzędziem, które dodaje pewności siebie i wzmacnia grę.

Dzisiaj przedstawimy szczegółowo trzy rakiety o bardzo różnych zachowaniach, z gamy 2022 skierowanej do typowych graczy szukających komfortu (Huragan), pochłanianie drgań (AIR+ hak) lub moc (Szczyt 12K+).

Black Crown Huragan

Znajdujemy pala o okrągłym kształcie z niską/wyśrodkowaną równowagą, która w związku z tym koncentruje się na przyjemności i łatwości użytkowania.

Włókno węglowe jest głównym elementem jego ramy, a podwójna rura wykonana w 50% z włókna węglowego jest wyposażona w tę technologię 2TB, co implikuje dość dużą odporność na wstrząsy.

Jest to technologia polegająca na rozłożeniu sił w celu uzyskania większej jednorodności w strefie uderzenia.

Wykonane z pianki Super kontrolna biała EVA, pokryta trzema warstwami wzmocnionego włókna szklanego o wysokiej wytrzymałości Szkło Piton o niskiej gęstości, bardziej elastyczny i elastyczny materiał, zapewni doskonałą wydajność piłki i wzmocnioną absorpcję drgań.

Ta pianka pomaga stworzyć doskonałe wyjście piłki w pozycji obronnej, kombinację zaprojektowaną tak, aby bardzo szeroki punkt zaczepienia, ułatwiając uderzenie ze wszystkich pozycji.

Na pierwszy rzut oka wyróżnia się fantastycznym gładkim wykończeniem i matowym lakierem, z białymi krawędziami, słynna korona nie jest już czarna, ale ubrana w zmniejszającą się fluorescencyjną żółć wybitą w sercu z logo Marty Marrero.

Uchwyt XXL jest zawsze przyjemny do uchwycenia, podobnie jak wyściełany pasek na nadgarstek.

Ważący 366 gramów na sucho, dość wysoki wynik jak na okrągłego pala nastawionego na zwrotność, nieuchronnie spowoduje wzrost mocy (nie zapominajmy, że Marta Marrero gra na lewej stronie i jest bardzo ofensywna).

W grze atakuje cię prawdziwa epidemia oszczędności. Słodki punkt jest mistrzowski, a wyśrodkowanie piłek nie będzie miało znaczenia, ponieważ korekta w czasie rzeczywistym jest bezdyskusyjna.

Część defensywna jest jego ulubionym placem zabaw, dzięki bardzo elastycznej piance połączonej z włóknem szklanym, które zapewnia bezwysiłkowe lub bezlitosne wyjście piłki.

Jeśli chodzi o uderzenia, brak węgla w twarzach będzie wyczuwalny, gdy będziesz chciał nacisnąć grzyba.

na zakończenie

Jest to przyjemny pala z idealną równowagą między zwrotnością a mocą, korzystając ze sprawdzonych technologii łączących wyjątkowo elastyczny rdzeń i 3 warstwy włókna szklanego, aby korzystać z niezrównanego komfortu uderzania i zadziwiającej wydajności piłki. Wyróżni się również bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.

Aby wymusić na tym palu więcej mocy, trzeba będzie zwrócić się do Huragan Pro który ma tę szczególną cechę, że ma węgiel 12K na swoich twarzach.

AIR+ hak

Dla osób poszukujących wygodnego modelu z dużą wydajnością piłek i wysoką wydajnością, Black Crown oferuje nam to Piton Air Plus 2022, rakieta zaprojektowana specjalnie dla osób cierpiących na bóle łokcia. Ten pala ma estetycznie elegancki wygląd w kolorze czarnym z czerwonymi detalami.

Rakieta o okrągłym formacie 359 gramów z ogromnym sweet spotem i spektakularnym wyważeniem, co daje nam całkowitą zwrotność.

W ramie podwójna rurka karbonowa (50%) 2TB POWIETRZA co wzmacnia rakietę i daje nam jędrność w strzałach.

Na twarzach znajdziemy 4 warstwy Piton Glass (włókno szklane): elastyczne włókno z dużym wylotem kulki, które pozwala nam mieć jednorodny, a przede wszystkim bawełniany dotyk przy każdym strzale, co czyni go bardzo wytrzymałym i zapewniającym doskonałą absorpcję wibracji.

W rdzeniu znajdziemy bardzo znaną gumę PSM (miękka pamięć mocy) Biała EVA o miękkiej gęstości z doskonałą kontrolą i niezrównanym komfortem.

To idealne pala do defensywnych stylów gry, które wymagają absolutnego komfortu przy każdym strzale.

Model ten jest szczególnie polecany graczom, którzy cierpieli z powodu bólu bez znalezienia rozwiązania, dzięki technologii Posiadać co znacznie zmniejsza wibracje ramy.

Technologia AVAIR pochłania wibracje powstające po każdym strzale, zapobiegając zmęczeniu i kontuzjom ręki, przedramienia czy łokcia. Powłoka jest w Wirowanie 3D szorstki i przesuwany pasek na nadgarstek.

W grze jest to bardzo przyjemna gra, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy.
Z pewnością surową moc tłumi konfiguracja bardziej nastawiona na komfort gry, ale gracze o określonej technice znajdą w tym modelu broń, która jest również dość potężna.

Wnioski

Jest to pala, którego głównym celem jest sprawienie, że zapomnisz o chronicznych bólach ręki i barku, które kaleczą cię i dławią na samą myśl o wysyłaniu karmelków.

Technologia AVAIR jest niesamowita, wibracje są prawie bezgłośne, a chęć puszczenia ciosów przejmuje wszelkie uprzedzenia.

Oczywiście zintegrowane technologie nie przepraszają wielkich hitów, ale komfort gry zapewniany przez tego pala jest wart objazdu, jego maksymalna wygodna pianka w połączeniu z 4 warstwami włókna szklanego będzie napędzać piłkę bez najmniejszego wysiłku.

Dzięki przystępnej cenie to Piton Air+ umieścić w szafie zapalenie nadkłykcia i inne różne stany zapalne.

Black Crown Atak 12K+

Ostatni pala do postawienia na grillu to jeden z najmocniejszych modeli oferowanych przez Black Crown (złapany przez niedawnego zwycięzcę FIP Star Cairo Raul Marcos).

Rzeczywiście, słynna Atak 12K+ to pala w kształcie kropli wody ze średnim bilansem odnawianym z roku na rok, aby zadowolić najbardziej agresywnych graczy.

Piękno zdobi sukienka z włókna szklanego (3 warstwy) i tym razem ubrana w słynną podwójną rurową ramę (80% węgla) 2TBPowietrze który powraca do nas w 2022 roku z tym słynnym ostatnim obrusem w Czysty węgiel 12K. Idealna mieszanka, aby uzyskać sztywność wymaganą w strzałach o dużej wadze.
Jej serce jest zrobione z gumy Supermiękka biała EVA o miękkiej gęstości, aby zapewnić dodatkowy komfort i dobrą absorpcję wibracji.

360 gramów, które z łatwością uniesiesz dzięki dodaniu ochraniacza (patrz 2 dla najbardziej kreatywnych).
Kosmetyk jest dokładnie taki sam jak w przypadku Piton AIR+, z wyjątkiem zieleni, która zastępuje czerwień i węgiel obecne po bokach.

Powierzchnia 3D Spin™ powiesić viboras bez dyskusji, klasyczny pasek do bezspornego owinięcia nadgarstka, długość rączki w przeciętnej i błyszczące logo na matowej powierzchni. W grze bezsporne jest, że ten pala w fazach awanturniczych oddaje swój pełny potencjał, ciosy są ostre, dźwięk jest suchy i nie ma miejsca na negocjacje.

na zakończenie

La Atak Pitona 12K+ to odniesienie, które koncentruje się na ofensywie, skierowane do graczy na poziomie zaawansowanym, co pozwala rozwijać grę w kierunku pchnięcia, zachowując jednocześnie pewną zwrotność.
Jest to mniej komfortowy model niż Hurricane i AIR, z mniejszym punto dulce i konieczne jest odpowiednie wyśrodkowanie piłki lub ryzyko natychmiastowej sankcji.

dziękuję francuski Padel Sklep online (Julien PES i Manu GARCIA) za umożliwienie mi wypróbowania tych modeli od Black Crown, autentyczna marka, która nigdy mnie nie zawiodła.

Stéphane Penso

Fan padel, Stéphane został oficjalnym testerem planety padel w Europie. Wszystko przechodzi przez jego fachowe ręce. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w świecie wędrówek w rakietach śnieżnych jest w stanie zeskanować Twój sprzęt od stóp do głów!