Wszyscy się zgadzają: " to zdecydowanie najbardziej udany Soccer Park ”. Jednocześnie jest to normalne, ponieważ Strasburg Soccer Park jest rzeczywiście ostatnim. Ale bar, podobnie jak boiska do piłki nożnej i padel są tak piękne, że moglibyśmy mieszkać w tym klubie. Na domiar złego wyjątkowo miękkie fotele niebezpiecznie przyciągają zmęczone sportem ciała ...

Dlatego Soccer Park kontynuuje swój rozwój w świecie padel z dwoma polami padel dodatkowo w Strasburgu, pierwszy klub padel z regionu Alzacji.

Otwarte od lipca, centrum odnotowało silny rozwój od września ubiegłego roku.

Na inaugurację sto osób z regionu przybyło do największego centrum regionu w FOOT 5 z prawie 4500 m² przeznaczonym na piłkę nożną, ale także piłkarską. padel i bardzo imponujący bar.

Marka inwestuje również w strefę Baru, która w jej „nowym wyglądzie” wprowadza filcowy i drzewny charakter, który nie pozostawi obojętnym gości. padelists.

Soccer Park zyskał popularność 2 lata temu jako pierwsza seria, która zadebiutowała w padel. Od tego czasu nieustannie naciska na rozwój tego sportu w swoich ośrodkach.

5 ośrodków padel (Orlean, Strasburg, Bordeaux, Carrières-sous-Poissy, Champigny) i łącznie 9 boisk oferuje Soccer Park. I " inni nadchodzą Mówi Guillaume Debalmas, jeden z założycieli serii Soccer Park.

Franck Rolling, dyrektor centrum Soccer Park Strasbourg, wyjaśnia nam również: że padel dom wyjechał bardzo szybko. To naprawdę sukces i co miesiąc obserwujemy znaczny wzrost tego sportu. »

Marc Dessenis, dyrektor ds. Marketingu i sprzedaży w sieci Soccer Park również ogłasza bardzo padel " staramy się co najmniej 6 na dodatkowych polach 7 tylko na 2016 »

Dodaje: „ Zintensyfikujemy padel poprzez rozróżnienie między piłką nożną a padel. Z pewnością będziemy oferować treści padel a nawet dlaczego nie witryna poświęcona wyłącznie padel. »

Marc Dessenis dodaje, że „ Połącz grupę Soccerpark na Facebooku padel działają bardzo dobrze i pozwalają graczom łączyć się ze sobą. »

Wyłącznie dla Padel MagazineSoccer Park ogłasza za dwa dni jeszcze bardziej interaktywną stronę internetową: www.soccerpark.fr

Francuska Federacja Tenisowa jest obecna i bardzo zmotywowana przygodą padel

Sekretarz generalny Alzackiej Ligi Tenisowej Lionel Mongold dokonuje obecnie przeglądu tego zjawiska padel. Dla niego ten klub padel wewnątrz jest „wielka szansa dla padel i FFT„. Liga może wkrótce podjąć działania, aby jeszcze skuteczniej starać się wspierać rozwój tego sportu w regionie. „Piłka nożna jest ponadto upoważniona do FFT i dlatego może oferować turnieje padel zatwierdził i uczestniczył w regionalnych etapach padel”. Lionel Mongold przypomina nam również, że kolejny „klub padel otworzy swoje podwoje w styczniu przyszłego roku z 2 kortami odkrytymi”. (Reichtett Tennis Club)

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.