Zdaniem wszystkich: to zdecydowanie najbardziej udany Soccer Park ”. Jednocześnie jest to normalne, ponieważ rzeczywiście Soccer Park w Strasburgu jest ostatnim. Ale strefy barowe, takie jak boisko do piłki nożnej i wiosła, są tak piękne, że moglibyśmy mieszkać w tym klubie. Co gorsza, szczególnie miękkie fotele niebezpiecznie przyciągają nasze ciała zmęczone aktywnością sportową ...

Soccer Park kontynuuje rozwój w Padel z dwoma dodatkowymi kortami do padla w Strasburgu, pierwszym klubie wiosłowym w regionie alzackim.

Otwarte od lipca, centrum odnotowało silny rozwój od września ubiegłego roku.

Na inaugurację sto osób z regionu przybyło do największego centrum regionu w FOOT 5 o powierzchni prawie 4500 m² przeznaczonej na piłkę nożną, ale także padel i bar.

Marka inwestuje również w część Bar dzięki przestrzeni „nowego wyglądu”, która zapewnia wyciszony i drzewny charakter, który nie pozostawi obojętnym padelistów.

Soccer Park dokonał wielkiego wejścia 2 lata temu, będąc pierwszą franczyzą, która rozpoczęła karierę na padlu. Od tego czasu stara się rozwijać ten sport w swoich ośrodkach.

Ośrodki Padel 5 (Orlean, Strasburg, Bordeaux, Carrières-sous-Poissy, Champigny) i boiska 9 we wszystkich są oferowane przez Soccer Park. I… inni nadchodzą Mówi Guillaume Debalmas, jeden z założycieli serii Soccer Park.

Franck Rolling, dyrektor centrum Soccer Park Strasbourg, wyjaśnia nam również: że padel z nami poszedł bardzo szybko. To naprawdę sukces i każdego miesiąca odnotowujemy znaczny rozwój tego sportu. »

Marc Dessenis, dyrektor marketingu i handlu sieci Soccer Park, ogłasza rok bardzo padel: staramy się co najmniej 6 na dodatkowych polach 7 tylko na 2016 »

Dodaje: Zintensyfikujemy padel poprzez różnicowanie piłki nożnej i padla. Z pewnością zaoferujemy zawartość Padel, a nawet dlaczego nie dedykowaną stronę Padel. »

Marc Dessenis dodaje, że „ Grupa Padel Facebook Connect Soccerpark działa bardzo dobrze i pozwala graczom się ze sobą skontaktować. »

Wyłącznie dla Padel MagazineSoccer Park ogłasza za dwa dni jeszcze bardziej interaktywną stronę internetową: www.soccerpark.fr

Francuska Federacja Tenisowa obecna i bardzo zmotywowana przez padel przygodowy

Lionel Mongold, Sekretarz Generalny Alzackiej Ligi Tenisowej, powraca obecnie do fenomenu padla. Dla niego ten kryty klub wiosłowy to „wielka szansa na padel i FFT”. Wkrótce liga może poczynić przygotowania, aby jeszcze skuteczniej towarzyszyć rozwojowi tego sportu w regionie. „Piłka nożna jest również uprawniona do FFT i jako taka może oferować homologowane turnieje padel i uczestniczyć w regionalnych etapach padel”. Lionel Mongold przypomina nam również, że inny „klub padel zostanie otwarty w styczniu przyszłego roku na boiskach zewnętrznych 2”. (Reichtett Tennis Club)

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.