Sebastien Corbelli, dyrektor ds Padel Club de Vence zaoferuje na początku następnego roku szkolnego (wrzesień 2023) nową akademię: sport-studium padel.

Aby móc ćwiczyć, zostaną wprowadzone harmonogramy padel w renomowanym college'u i szkole średniej: Don Bosco (Nicea), gdzie edukacja odgrywa kluczową rolę, coś, co uspokoi rodziców przyszłych rejestrujących się.

Pierwszy sport studyjny w regionie PACA

To nowy kamień milowy dla padel klubu Vence, ponieważ będzie to pierwszy i jedyny sport do nauki w regionie PACA. Głównym celem będzie szkolenie zawodników padel na bardzo wysokim poziomie przez następne lata.

nauka sportowa padel vence paca

Bardzo profesjonalna organizacja

Treningi sportowe odbywać się będą we wtorki i czwartki po południu w godzinach od 14:16 do 13:XNUMX. Dzieci zostaną odebrane z college'u / liceum o godzinie XNUMX:XNUMX w celu przewiezienia do Vence i oczywiście zostaną zabrane z powrotem do liceum po zakończeniu szkolenia.

Podstawowa formuła to dwa treningi tygodniowo, ale może rozwinąć się do trzech lub czterech treningów tygodniowo.

W szczególności zostanie wprowadzony system, dzięki któremu uczniowie, którzy sobie tego życzą, będą mogli korzystać ze szkoły z internatem (za dodatkową opłatą).

Trenerzy Sébastien Corbelli i Jean-Michel Pequery poprowadzą zawody padel. Sebastian będzie miał podejście padel / fizyczne, podczas gdy Jean-Michel skupi się bardziej na aspekcie padel / umysłowy.

Miejsca będą ograniczone do ośmiu zawodników na pierwszy rok, tak aby kształcenie było wysokiej jakości, a studenci mogli pracować w profesjonalnych warunkach.

Akademia doskonałości

Kryteria selekcji zapowiadają się szczególnie surowo, ponieważ będą proszeni o dobre świadectwo szkolne, ale uczeń będzie musiał wykazać się też dużą determinacją, by chcieć grać padel na poziomie zawodowym.

Ceny zostaną dostosowane do potrzeb każdego gracza. Jednak badanie sportowe będzie kosztować 350 € miesięcznie. Dodatkowe szkolenia, wsparcie, coaching i turnieje zostaną określone.

W celu rejestracji lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod jednym z poniższych numerów:

  • 0493581550
  • 0612214377
Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!