Stupa w Diestro: „Już mnie okradłeś w Madrycie”

Gorąco jest na turnieju Roland-Garros i gorąco między graczami w turnieju Major Greenweez Paris. Dowodem na to był mecz pod dużym napięciem wygrany przez Diestro i Leala ze Stupaczukiem i Di Nenno.

Zaatakowani przez parę, którą pokonali w Rzymie i Madrycie, drużyna Superpibes była co najmniej sfrustrowana wczoraj po południu. A kiedy Diestro kwestionował reklamę Stupy, ten odpowiedział: „Już mnie okradłeś w Madrycie”. Nie do końca przypadło do gustu Hiszpanowi, który nakazał rywalowi zmienić ton i „nie nazywać go złodziejem”. Di Nenno, mimo że prosił o przebaczenie, ton pomiędzy dwoma przeciwnikami nieco się podniósł, jak widać poniżej:

Dla przypomnienia, powrót leworęcznego był dobry (nagranie potwierdziło, że piłka uderzyła w boczną szybę po jego stronie, a nie po stronie przeciwnej), a Stupa, podobnie jak wcześniej zrobił to jego partner, przeprosił przeciwnika . Wszystko dobre, co się dobrze kończy, zwłaszcza dla Hiszpanów, którzy odeszli ze zwycięstwem i wielką niespodzianką w postaci startu Majora w Paryżu!

komputer: Premier Padel

Publié par
Xan Tafernaberry