Ogłoszenie zaskoczyło planetę padel dziś rano: Stupa postanowiła zakończyć współpracę z Alexem Ruiz. Argentyńczyk wyjaśnia: Padel Magazine powody, które skłoniły go do podjęcia tej decyzji.

Dyskomfort na torze

Padel Magazine : Jakie były powody tej decyzji?

Franco Stupaczuk: „Czułem się nieswojo na torze, nie bawiłem się tak jak w zeszłym roku i nie byłem sobą."

Padel Magazine : Alex uważa cię za najlepszego partnera w swojej karierze, jak się z tym czujesz?

Franco Stupaczuk: „Czuję się bardzo dobrze i bardzo się cieszę, że bardzo dobrze się do siebie przystosowaliśmy. Uważam też, że pod względem chemicznym był moim najlepszym partnerem, ale nasz cykl się skończył.

To mój wybór

Padel Magazine : Czy uważasz, że możesz dotrzeć do większej liczby finałów z silniejszym zawodnikiem?

Franco Stupaczuk: "Nie mogę wiedzieć, co ja Mogę potwierdzić, że wierzę w siebie i swoją grę i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby dotrzeć do większej liczby finałów z dowolnym partnerem).”

Padel Magazine : Czy to twoja decyzja, czy inny gracz poprosił cię o grę z tobą?

Franco Stupaczuk: „Decyzja była moja, czułem, że nie możemy już wydobyć z siebie wszystkiego, co najlepsze”.

zniekształcić moją grę

Padel Magazine : Jakie elementy gry Alexa skłoniły cię do stwierdzenia dyskomfortu na boisku?

Franco Stupaczuk: „Może czas i zużycie po tylu turniejach i podróżach. Czasami wydaje się, że cykl się kończy. Dzisiaj nadszedł czas na zmiany, abyśmy oboje nadal rozwijali się jako gracze.

Padel Magazine : Czy uważasz, że fakt, że Alex jest tak agresywny, sprawił, że stałeś się bardziej ostrożnym graczem? Czy uważasz, że twoja rola w tym dwumianu zniekształciła twoją grę?

Franco Stupaczuk : „Tak, może stałem się bardziej konserwatywnym graczem, który gra bardziej defensywnie, ale jak zawsze powtarzam, dostosowujesz się do każdego partnera i szukasz najlepszego dla pary”.

Stupa nie był w stanie nam powiedzieć, z kim będzie grał w przyszłym sezonie, ale da nam znać w ciągu kilku dni!

Znajdź wywiad Alexa Ruiza i Franco Stupaczuka przeprowadzony przez nas podczas Kataru Major.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !