Pod koniec zażartego meczu, Stupa i Guti zakwalifikować się do finału Estrella Damn Alicante Open. Paquito i Lima przylgnęli, ale upadli u bram finału.

Przedstawienia w Alicante

Le pierwszy set zaczyna się z wielką intensywnością. Ostatecznie Paquito Navarro i Pablo Lima zdołali przebić się w decydującym momencie i wygrać pierwszą rundę. 7 / 5.

Początek drugi zestaw bardzo interesujące. Navarro i Lima zdawały się uderzać w głowy swoich przeciwników, przełamując od samego początku. Nie licząc na odporność Argentyńczyków, którzy natychmiast wznowili przegraną grę serwisową, objąć prowadzenie. Dzięki złoty punkt pod koniec setu Stupa i Guti skorzystali z okazji i wszędzie związali się z setem (6 / 3)

Początek trzeciego seta był ponownie zażarty, ale Argentyńczycy byli w stanie nieco podnieść swój poziom gry, aby zyskać przewagę nad Paquito i Limą. Ostatecznie wygrywają z końcowym wynikiem 5/7 6/3 6/2.

Franco Stupaczuk: „Pracujemy nad tym. Ale dzisiaj trochę za dużo tęskniłem. Zmagaliśmy się z adaptacją, ale w końcu osiągnęliśmy cel. Jesteśmy bardzo szczęśliwi."

Sanyo Gutierrez: „Wiedzieliśmy, jak cierpieć w trudnych czasach”.

Dlatego Argentyńczycy kwalifikują się do trzeciego z rzędu finału. Jutro zmierzą się ze zwycięzcami pojedynku Sanchez / Di Nenno - Galan / Lebron. Ciąg dalszy nastąpi około godziny 17:30

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !