Oto dość specjalna wiadomość od Międzynarodowa Federacja Padel. Stwórz swoją Tournois FIP dla rozwijać turystykę z Twojego regionu.

Po wielkim sukcesie FIP Star of Gran Canaria, International Federation of Padel myśli, że może jest coś wspólnego z padel i turystyki.

Wiemy, że to zostaje padel W szczególności gracze z całego świata organizują się w kierunku Hiszpanii, łącząc wakacje z uprawianiem naszego sportu, ale wykorzystując międzynarodowe turnieje FIP do rozwoju turystyki regionalnej, nigdy o tym nie myśleliśmy.

Nie mówimy więc o wykorzystywaniu samych graczy do zachęcania do sprzedaży na miejscu, ale publiczność podczas i po wydarzeniu. Bo po analizach wykonanych na FIP Gwiazda Gran Canarii, aby porozmawiać, wypromować, zorganizować turniej padel jest bardziej opłacalna niż niektóre kampanie reklamowe.

Jeśli weźmiemy trochę informacji, ten prosty turniej był opisywany w gazetach i innych magazynach ponad 40 razy na Wyspach Kanaryjskich, w Hiszpanii, ale także na arenie międzynarodowej.

Le padel zawsze przyciąga więcej obserwujących, widzów, a zwłaszcza entuzjastów, którzy są gotowi udać się na strony turniejowe, aby zobaczyć pokaz, ale także skorzystać z udogodnień klubu gospodarza i odkryć te regiony zawsze bardziej niesamowite niż te inne, ale niekoniecznie znane wszystkim (pamiętajcie o FIP Star Sardinia).

Nie wahaj się i odwiedź Strona FIP zapoznać się ze statystykami FIP Gran Canaria.