Otępienie w World Padel Tour Marbella Master, gdzie Momo Gonzalez i Alex Ruiz dominują Paquito Navarro i Martina Di Nenno!

Bardzo solidny podczas włoskiego Majora Premier Padel, gdzie przegrali w trzech setach w finale z Lebronem i Galanem, Paquito i Di Nenno przybyli do Andaluzji pełni pewności siebie. Podobnie jak w domu w Marbelli, sewilski Navarro mógł częściowo skorzystać ze wsparcia opinii publicznej. Ale po drugiej stronie toru z parą hiszpańsko-argentyńską zmierzyło się dwóch graczy z Malagi...

Chcąc zabłysnąć przed swoimi rodzinami i przyjaciółmi, Alex Ruiz i Momo Gonzalez osiągnęli prawdziwy wyczyn. Jeśli przeciwnicy Rodriego Ovide'a wyraźnie nie byli w swoim najlepszym dniu w piątek, to był to wspaniały występ, który wykonali „Malagueños”, aby zadać 6/2 6/2 rozstawionemu numerowi 2 turnieju.

Alex Ruiz i jego woleja forhendowa

Niedawno mówiono, że nie było bez niespodzianek jeszcze z panami w Marbelli, pierwszy pochodził od miejscowych Ruiz i Gonzalez!

Teraz miejsce na dwie ostatnie męskie ćwiartki, dwa bardzo piękne plakaty (Sanyo / Tapia vs Capra / Sanchez i Bela / Coello vs Lebron / Galan), które można śledzić we Francji na Canal +!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !