Dla tych, którzy chcą sprawdzić się na testach padel P1000 do końca roku, czas na podsumowanie porządek obrad padel :

►  4Padel Tuluza Colomiers : P1000 panie i P1000 mężczyźni zaczynają się w ten piątek. To jedyny klub, który do końca roku zaoferuje turniej P1000 zarówno dla pań, jak i panów.

► EverGo w Boulogne-sur-Mer : Panowie P1000 od 7 do 9 października. Klub, który w historii oferował bardzo dobre imprezy. Pamiętaj, klub był wcześniej nazywany Lisem.

► PadelZastrzelony Saint-Etienne : od 4 do 6 listopada, w kierunku Saint-Etienne. Test, który można było podjąć. Z pewnością zawodnicy reprezentacji Francji staną po stronie Dubaju dla świata. Ale wielu graczy może chcieć skorzystać z okazji, aby zdobyć tytuł.

► Padel Arena : od 11 do 13 listopada, kierunek Rouen w tym historycznym klubie, który przyczynił się do rozwoju padel te ostatnie lata. Zawody, które z pewnością przywitają niektórych piłkarzy reprezentacji Francji. Test, który również możesz śledzić Padel Magazine.

► Le Tennis Club Amiens Métropole zaoferuje wydarzenie w 100% damskie – P1000 w dniach 19 i 20 listopada. Odważny klub, który jest przyzwyczajony do rozwijania czerwonego dywanu dla graczy.

► 4Padel La Rochelle : spotkanie od 25 do 27 listopada na panów P1000 w klub bardzo popularny wśród zawodników.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.