Niemiecka marka BOSS stawia stopę w świecie padel poprzez podpisanie partnerstwa z dwoma turniejami World Padel Tour w Niemczech i Austrii. Na kolejne trzy lata BOSS zostaje tytularnym (partnerem tytularnym) Niemca Padel Düsseldorf Open (23 września – 1 października) i Wiedeń Padel Otwarte, które rozpocznie się za kilka dni (22-28 maja).

Firma BOSS została przekonana entuzjazmem dla padel na całym świecie i zamierza uczestniczyć w obchodach. W ramach partnerstwa niemiecka marka będzie wspierana przez agencję WWP Group World Padel Tour. Daniel Grieder, dyrektor generalny BOSS, wyraża swój entuzjazm w komunikacie prasowym:

"Jako nowy partner, BOSS jest podekscytowany możliwością kształtowania sportu przyszłości i prezentowania najlepszych graczy padel na świecie. Waluta " Graj jak BOSS » dotyczy wszystkich miłośników padel, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów".

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!