TECHNOPADEL

Technopadel oferuje ścieżki wiosłowe dla każdego rodzaju publiczności, profesjonalisty, amatora lub dziecka. Nasze typy ścieżek 2: Excelsior i Panoramiczny pozwalają nam spełnić wszystkie specyfikacje wymagane dla każdego klienta. Wszystkie one zawierają nowoczesny i ekskluzywny system przeciw urazom oraz modułowy system ram. Te cechy sprawiają, że nasze gąsienice są najmocniejsze i najlżejsze na rynku.

Wszystkie nasze tory spełniają normę FEP (Hiszpańska Federacja Padel) oraz CSD (Consejo Superior de Deportes) w zakresie regulacji i bezpieczeństwa.

Na wstępie możemy wymienić następujące cechy naszych usług:

  • Dostosowywanie projektów
  • Instalacja i konserwacja z dużym doświadczeniem
  • Produkt końcowy o gwarantowanej jakości

Zalety Technopadel

Ważona siatka wpt, która pozwala na punkty szaleństwa podczas twoich meczów (nie możemy po niej chodzić, nie ciągnie)

Konstrukcje ocynkowane o grubości 2mm, większość konkurentów to 1,5mm

Oferujemy najlepszą darń na rynku w mono-filamentach z 8800 dtex. Dtex to pomiar gęstości włókien na m² jest bardzo ważny, ponieważ pozwala na większą trwałość. Więcej włókien ma tendencję do pozostawania w pozycji prostej, umożliwiając wyższe odbicia i wolniejszą grę.

To sprawia, że ​​sport jest bardziej atrakcyjny. - Scatena Jeremy mistrzem Francji w Padel dba o kontynuację Twojej witryny, ale przede wszystkim oferuje szkolenia dla nauczycieli tenisa, wystawy, a przede wszystkim pakiet animacji, który pozwoli funkcjonować Twojemu klubowi.

Sukces Twojego projektu Padel jest najlepszą z naszych wizytówek.

[kolor przycisku = „niebieski” rozmiar = ”duży” link = ”https://padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2017/03/DOSSIER-TCHP-FR-PQT-EP.pdf” target = ”blank” ] DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ [/ przycisk]

[box type = ”info”] Christophe Lesage - dyrektor handlowy Technopadel
06 09 12 75 35 [/ karton]

X