TECHNOPADEL

Tor EZE

technopadel oferuje utwory padel dla wszystkich rodzajów odbiorców, zarówno profesjonalnych, amatorskich, jak i dziecięcych. Nasze 2 rodzaje tras: Excelsior i Panoramiczny pozwalają nam spełnić wszystkie specyfikacje wymagane dla każdego klienta. Wszystkie one zawierają nowoczesny i ekskluzywny system przeciw urazom oraz modułowy system ram. Te cechy sprawiają, że nasze gąsienice są najmocniejsze i najlżejsze na rynku.

Wszystkie nasze tory spełniają normę FEP (Hiszpańska Federacja Padel) oraz CSD (Consejo Superior de Deportes) w zakresie regulacji i bezpieczeństwa.

Na wstępie możemy wymienić następujące cechy naszych usług:

  • Dostosowywanie projektów
  • Instalacja i konserwacja z dużym doświadczeniem
  • Produkt końcowy o gwarantowanej jakości

Zalety Technopadel 

Ważona siatka wpt, która pozwala na punkty szaleństwa podczas twoich meczów (nie możemy po niej chodzić, nie ciągnie)

Konstrukcje ocynkowane o grubości 2 mm, większość konkurentów ma grubość 1,5 mm

Oferujemy najlepszą na rynku murawę monofilamentową o 8800 dtex. Dtex to miara gęstości włókien na m², jest to bardzo ważne, ponieważ zapewnia większą trwałość. Im więcej włókien ma tendencję do pozostawania prostymi, co pozwala na większe zbiórek i wolniejszą grę.

To sprawia, że ​​sport jest bardziej atrakcyjny. - Scatena Jeremy mistrzem Francji w Padel dba o kontynuację Twojej witryny, ale przede wszystkim oferuje szkolenia dla nauczycieli tenisa, wystawy, a przede wszystkim pakiet animacji, który pozwoli funkcjonować Twojemu klubowi.

Sukces Twojego projektu padel to najlepsza z naszych wizytówek.

[kolor przycisku = ”niebieski” rozmiar = ”duży” link = ”https: //padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2017/03/DOSSIER-TCHP-FR-PQT-EP.pdf ”target =” blank ”] DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ [/ button]

[box type = „info”] Christophe Lesage - dyrektor sprzedaży Technopadel
06 09 12 75 35 [/ karton]

X