I sTENERYFA była flagowym miejscem dla wszystkich sportowców, którzy nie mają tenisa lub padel ?  Obecnie przebywa w nim Patrick Fouquet, były kapitan francuskiej drużyny kobiecej.

TENERYFA, lekarstwo na mrok Francuzów, oto co zobaczymy.

Teneryfa: wyspa o 3:40 z Francji

błękitna tenerife tenerife

Obecna na archipelagu 7 wysp, które tworzą Wyspy Kanaryjskie, Teneryfa leży na Atlantyku, niedaleko kontynentu afrykańskiego, Maroka i Sahary Zachodniej.

Wyspa popularna wśród Europejczyków pozostaje egzotycznym celem do odkrywania przez cały rok.

Obsługiwany przez dwa lotniska, jedno na północy w Santa Cruz i jedno na południu w Granadilla de Abona, umożliwia podróżującym z kontynentu łatwy dojazd samolotem.

Firma VOLOTEA obsługuje ją non-stop z Francji (Nantes - Bordeaux - Tuluza - Marsylia i Lyon).

Jeśli nie mieszkasz w pobliżu jednej z tych metropolii, możliwe są również loty łączone (głównie przez Barcelonę).

Kierunek Teneryfa, bardzo aktywny w szczególności w mediach społecznościowych (#visit_tenerife na Instagramie), sprawia, że ​​wyspa jest dynamiczna i urzekająca. Już zainaugurowała piękną kampanię komunikacyjną „VOLVEREMOS” (wrócimy) podczas 1er poród w marcu zeszłego roku.

Paryżanom nie jest źle z firmami Vueling i Easyjet, które przewożą ich do celu.

Teneryfa: padel ale nie tylko!

padel Teneryfa la toupie bleue

Wyspa o wielu obliczach, w tym filmie odkrywamy wszystkie możliwości relaksu, odkrywania i rozrywki… Jej piaszczyste plaże, wulkaniczne plaże poniżej wulkanu Teide, jej fauna i flora zachwycą miłośników przyrody.

Dla odważnych wybierzesz autostradę w koronie, która z łatwością obsługuje cztery zakątki wyspy… a następnie zostaw swój pojazd, aby odkryć wspaniałe szlaki trekkingowe.

Rozrzucone tu i ówdzie małe malownicze wioski zapraszają do odłączenia się ... Twój zegarek pozostanie w Twoim mieszkaniu, słońce w końcu odegra swoją dawną rolę, rolę naturalnego zegara, a Twój telefon będzie służył tylko do uwiecznienia chwile dzielenia się i autentyczności.

Dla bardziej wysportowanych, szukających wodnych wrażeń, kite i windsurfing na wybrzeżu lub rzeczne canyoning z pewnością załatwią sprawę.

A jeśli za bardzo tęsknisz za „pala”, czemu nie cieszyć się swoją pasją na wyspie. La Toupie Bleue tworzy i oferuje pobyty / kursy przez cały rok dzięki rozwiązaniom szytym na miarę i pod klucz na miejscu z dwóch klubów.

W tym okresie zdrowotnym 2020/2021 rząd Wysp Kanaryjskich zezwala Francuzom na powrót na swoją ziemię z negatywnym wynikiem testu COVID-19 (od 6 roku życia), który ma być przeprowadzony w ciągu minimum 72 godzin przed ich przybyciem na Teneryfę.

Ponadto podróżni muszą pobrać aplikację RADAR COVID-19 na swój telefon komórkowy, którą muszą pozostawić aktywną przez cały pobyt tam i przez piętnaście dni po powrocie do Francji.

Więc przychodzisz ???