Ze względu na stały popyt i poziom gry, który stale rośnie we Francji, coraz więcej klubów rzuca się na głęboką wodę, oferując P500.

Za kilka tygodni nadejdzie koniec Tenis i Padel z Bourg-lès-Valence aby wejść do tańca, oferując P500 Mężczyzn i P5000 Kobiet!

Oczekiwane wydarzenie

Będzie to pierwszy Open organizowany przez Komitet Tenisowy Drome – Ardèche we współpracy z klubem Bourg-lès-Valence. Odbędzie się w ciągu trzech dni, od 17 do 19 czerwca.

Organizacja turnieju wygląda następująco:

  • Piątek 17 czerwca: faza kwalifikacyjna mężczyzn
  • Sobota 18 czerwca: start głównego losowania
  • Niedziela 19 czerwca po południu: ostatni etap z kwater i rozdanie nagród

Nagroda pieniężna: 800 euro na kategorię.
Opłata rejestracyjna: 25 euro za osobę

W celu dalszej promocji padel w regionie organizatorzy zaproponują świetną animację. Ale to nie wszystko ! Gracze otrzymają wiele nagród powitalnych, a klub zaoferuje zawodnikom cały szereg usług, takich jak hotele partnerskie itp.
A dla większości biesiadników w sobotni wieczór odbędzie się wieczór piłkarzy z koncertem w klubie.

Oferowane są również staże

Rywalizacja dla dorosłych jest dobra, ale klub nie zapomina też o najmłodszych. Rzeczywiście, klub Bourg-lès-Valence organizuje kursy w lipcu i sierpniu dla przyszłych mistrzów w wieku od 4 do 17 lat.

Oferowane są dwie formuły, „challenger” dla szerszej publiczności (7-17 lat) i „mini hero” dla 4 do 7 lat. Ci początkujący mistrzowie będą mogli wybierać między tenisem a padel ale także wypróbuj wiele innych aktywności, takich jak łucznictwo, badminton, tor przeszkód i inne sporty zespołowe.

Aby poznać wszystkie szczegóły tych kursów, dotyczące oferowanych zajęć, cen oraz planowanych wycieczek, zostawiamy Ci broszurę tylko tutaj.

A jak powiedział Konfucjusz, obraz jest wart tysiąca słów, więc znajdziemy Cię tuż pod nowym filmem prezentacyjnym z 2022 r., abyś mógł zorientować się w dobrej atmosferze, jaka panuje podczas tych kursów.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.