Kontynuacja różnych ogłoszeń dotyczących domeny wznowienie gry w tenisa i padel od jutra przez Francuską Federację Tenisową i jej prezesa Bernarda Giudicellego kluby logicznie ogłaszają ponowne otwarcie.

Tak jest w przypadku tenisa / Padel Club de Bailly-Noisy (TCBN) poprzez prezesa Valérie Touchain i członków Komitetu Sterującego TCBN.

Komunikat prasowy TCBN

Z przyjemnością informujemy o ponownym otwarciu TCBN Sobota 28 listopada z pewnymi ograniczeniami i zgodnie z obowiązującymi przepisami zdrowotnymi.

Po interwencjach rządowych w tym tygodniu SIBANO właśnie określiło zasady wznowienia działalności w ramach TCBN.

Stadion Sibano pozostaje zamknięty dla publiczności poza działaniami stowarzyszenia zatwierdzonymi przez rząd. Jeśli chodzi o uprawianie tenisa lub padel w TCBN dostęp będzie możliwy tylko do wejście na wewnętrzne korty. Godziny otwarcia są ograniczone przez SIBANO od 9h do 17h.

Darmowa praktyka :

Co jest dozwolone:

        ► Praktyka tenisa i padel na zewnątrz dla nieletnich i dla dorosłych.

        ► Dostęp do odkryte korty tenisowe 1,2,3,4, 5, XNUMX, XNUMX i XNUMX i ziemie padel przez rezerwacja przez Tenup (Od 9:17 do XNUMX:XNUMX).

Czego nie wolno:

        ► dostęp na zadaszone tereny et na kortach zewnętrznych 9, 10, 11 i 12.

        ► Dostęp do domu klubowego, szatnie i toalety.

Szkoła tenisa:

Co jest dozwolone:

        ► Grupowe lekcje tenisa dla nieletnich na terenach zewnętrznych od Środa 2, grudzień.

        ► Lekcje indywidualne tenis i padel dla nieletnich i dorosłych na zewnątrz.

Ze względu na godziny otwarcia i warunki zimowe jesteśmy do tego zmuszeni ograniczyć wznowienie młodzieżowej szkoły tenisa do lekcji środy i soboty. W przypadku deszczu lekcje zostaną przełożone.

Czego nie wolno:

        ►  Grupowe lekcje tenisa dla dorosłych.

Mamy nadzieję, że środki te zostaną złagodzone po 15 grudnia, a zwłaszcza że wznowienie w sądach objętych ochroną będzie możliwe.  

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.