Teo Zapata, partner Benjamina Tisona zwierza się mikrofonowi Lorenzo Lecci Lopeza podczas włoskiego majora Premier Padel.

koniecznie rozczarowany odpadnięciem w pierwszej rundzie rozgrywekHiszpan z drugiej strony chwali jakość obiektów w Foro Italico: „Bardzo się cieszę, widząc postęp, jakiego doświadcza nasz sport. Bardzo się cieszymy, że możemy grać na tak wyjątkowych stadionach. Korzystamy z tego doświadczenia i mamy nadzieję, że od teraz będzie to normą.”

Następnie wspomina porażkę w 32. rundzie z Benitezem / Gonzalezem: „Przede wszystkim nasi przeciwnicy zagrali wczoraj bardzo dobrze. Nie zawsze to od nas zależy, czasami wystarczy pogratulować przeciwnej parze, która wiedziała, jak grać lepiej.

Mimo wszystko była to bardzo trudna porażka, ponieważ bardzo lubię Rzym, mam wielu przyjaciół, którzy przyszli mnie odwiedzić i boli mnie, że nie osiągnąłem dla nich dobrego wyniku. Wczoraj nie graliśmy zbyt dobrze, nie mieliśmy zbyt dobrego wyczucia na torze i dlatego jeśćbyliśmy trochę rozczarowani. Nie udało nam się zagrać na naszym najlepszym poziomie, nie udało nam się znaleźć tego, co stanowi naszą esencję, ten sposób walki, walki. Sezon jak na razie był udany, zostało wiele turniejów, a my nie możemy spuścić głów z powodu złego wyniku. “

„Na razie rekord od początku sezonu jest dobry. Przegraliśmy wczoraj po południu, nie było jeszcze pół dnia temu, napięcie musi jeszcze trochę opaść. Będziemy uczyć się na błędach, zachować dobre rzeczy i już niedługo kolejna bitwa w Marbelli!

„The Premier Padel Rolanda-Garrosa jest bardzo przyjemna, zresztą jest u Bena i był jak szalony, gdy ogłoszenie padło. Nie sądzę, że należy ustalać docelowe wyniki, to zwiększa presję i uważam, że jest to szkodliwe dla sportowca. Zamierzamy dać z siebie wszystko, walczyć we wszystkich punktach i mam nadzieję, że z Benem wydarzy się coś wyjątkowego!

Aby zobaczyć wywiad (po hiszpańsku), poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !