Rakieta adidas adipower wiosło ATTK 1.8 to rakieta zoptymalizowana dla atakujących. Zrozumiesz dlaczego.

Po pierwsze, jego równowaga: rakieta ma wyraźnie nagłówek wagi, co daje mu ładny układ, aby stworzyć PAR 3. Rakieta łatwo odchodzi. W połączeniu z pianką EVA HIGH MEMORY i technologią POWER EMBOSSED RIDGE rakieta zyskuje na sile.

Ponadto w naszych testach jest to dość sztywna rakieta. Zdaliśmy sobie sprawę, że może to być jedna z najsztywniejszych rakiet w rakietach Adidasa. Padel.

Technologia eXoeskeleton podkreśla poczucie sztywności rakiety, która spodoba się wielu graczom. EXoeskeleton zapewnia większą sztywność ramie rakiety adidas adipower ATTK 1.8.

Musimy jednak złagodzić nasze uwagi, jeśli chodzi o Adidasa Padel nie oferuje również najsztywniejszych rakiet na rynku.

Z CARBON ALUMINAZED, adipower adidas ATTK 1.8. jest solidny i pozwoli bardziej doświadczonym graczom rozwijać swoją grę.

Zwróć uwagę, że ten model rakiety Padel pasuje bardzo dobrze do torby adipower 1.8 YELLOW.

Napastnik Seba Nerone będzie grał z tą rakietą 2018. Brak gwarancji zaufania?

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.