Rakieta Dunlop Blitz Ultra jest najwyższej klasy rakietą, ale jest przeznaczona zarówno dla zaawansowanych graczy, jak i półproduktów. To nowa rakieta Dunlop z gamy pro. Model, który zaskoczy.

Nasza analiza

w Dunlop staje się to nawykiem: rakieta okrągła niekoniecznie oznacza kontrolę nad miękką rakietą. Jest to rakieta, która zaskakuje swoją „mocną” stroną, choć zapowiada się jako rakieta obrońcy. Wszyscy testerzy są jednomyślni: rakieta jest wreszcie bardzo wszechstronna.

Jest dobrze trzymany, jego równowaga jest lekko wyśrodkowana, idealnie pasuje do jego programu, w tym przypadku, podczas gdy moglibyśmy oczekiwać szczególnie elastycznej rakiety, marka Dunlop zaskakuje nas, oferując rakietę z pewnością elastyczne, ale nie za bardzo.

Rakieta jest dokładna. Integruje swoją słynną gumę Eva Super Flex. Jeśli nie ma nic rewolucyjnego, to sito jako całość oferuje wspaniałe perspektywy dla tak wielu zaawansowanych graczy, jak i dla skromniejszych graczy.

In el diseño of Dunlop Blitz Ultra Łącząc Murzyn i El Azul, aby stworzyć wynik Muy llamativo i atractivo dla ciebie, juego. Jeśli wolisz opisać nową wersję Power Flex con la Dunlop Blitz Extreme.

En Time2Padel tenemos a comprom contigo: ofrecerte las mejores ofertyas de padel w podniebieniu padla Dunlop Blitz Ultra y otros muchos productos. Brak busques más, no encontrarás a precio mejor in otras tiendas de padel online y si es así, te lo mejoramos. ¡Garantizado!

Charakterystyka Dunlop Blitz Ultra 2016

Poziom gryŚrednio zaawansowany / zaawansowany
Kształtokrągły
profilMm 38.
Kompozycja
Węgiel i guma Eva Super Flex.
waga360 do 375 gr.

Testerzy wyrażają swoją opinię

Raymond Reculard:
Dobra kontrola nerwowa. Dobra równowaga.

Julie Soizeau:
Lubię rozkład masy. Jeśli chodzi o wagę, uważam to za trochę ciężkie. W przeciwnym razie fajna rakieta.

Valérie Hadjadj:
To moja ulubiona. Uważam to za nerwowe i elastyczne. Miło się gra. Poza tym zamierzam kupić tę rakietę.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.