Rakieta Dunlop Blitz Ultra to rakieta z najwyższej półki, przeznaczona zarówno dla zaawansowanych, jak i średnio zaawansowanych graczy. To jest nowa rakieta Dunlop z serii pro. Model, który zaskoczy.

Nasza analiza

w Dunlop staje się to nawykiem: rakieta okrągła niekoniecznie oznacza miękką rakietę pod kontrolą. Jest to rakieta, która zaskakuje „uderzającą” stroną, chociaż twierdzi, że jest rakietą obrońcy. Wszyscy testerzy są jednomyślni: ostatecznie jest to bardzo wszechstronna rakieta.

Mamy go jednak pod ręką, a jego balans jest lekko wyśrodkowany, co idealnie pasuje do jego programu, z drugiej strony, podczas gdy moglibyśmy oczekiwać szczególnie elastycznej rakiety, marka Dunlop zaskakuje nas, oferując rakietę z pewnością elastyczne, ale nie za bardzo.

Rakieta jest precyzyjna. Zawiera słynną gumkę Eva Super Flex. Jeśli nie ma nic rewolucyjnego, to sito jako całość oferuje dobre perspektywy dla ostatecznie tak zaawansowanych graczy, jak i dla skromniejszych graczy.

 

In el diseño of Dunlop Blitz Ultra Łącząc Murzyn i El Azul, aby stworzyć wynik Muy llamativo i atractivo dla ciebie, juego. Jeśli wolisz opisać nową wersję Power Flex con la Dunlop Blitz Extreme.

En Time2Padel tenemos a comprom contigo: ofrecerte las mejores ofertyas de padel w podniebieniu padla Dunlop Blitz Ultra y otros muchos productos. No busques más, no encontrarás un precio mejor en otras tiendas de padel online y si es así, te lo mejoramos. ¡Garantizado!

Charakterystyka Dunlop Blitz Ultra 2016

Poziom gryŚrednio zaawansowany / zaawansowany
Kształtokrągły
profilMm 38.
Kompozycja
Karbon i guma Eva Super Flex.
waga360 do 375 gr.

Testerzy wyrażają swoją opinię

Raymond Reculard:
Dobra kontrola nerwowa. Dobra równowaga.

Julie Soizeau:
Lubię rozkład masy. Jeśli chodzi o wagę, uważam to za trochę ciężkie. W przeciwnym razie fajna rakieta.

Valérie hadjadj:
To moja ulubiona. Uważam to za nerwowe i elastyczne. Miło się gra. Poza tym zamierzam kupić tę rakietę.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.