Rakieta padel Dunlop Flash 2016 jest badany przez Padel Magazine i wielu testerów tej rakiety.

Po pierwsze, Dunlop Flash 2016 przejmuje program starej Dunlop Flash 2015. Nie zmieniamy drużyny, która wygrywa. Jeśli wygląd ewoluował, rakieta pozostaje zasadniczo taka sama z programem dostępu raczej podczas ataku, nawet jeśli pozostaje doskonale plastyczna.

Rakieta PRO

Jest to rakieta skierowana do zaawansowanych graczy. Jeśli chcesz potężnej rakiety 100%, idź swoją drogą, ponieważ jest to naprawdę dobrze wyważona rakieta. Jeśli jest pewne, że rakieta wiosłowa ma tendencję do faz ofensywnych, zachowuje pewien komfort gry i dobrą obecność w ręce.

Charakterystyka

Jest to raczej okrągła rakieta o profilu 38mm. Waga ! 360-375gr.
Rakieta przeznaczona dla zaawansowanych graczy.

Zastosowane technologieRakieta do łopatek Dunlop Flash 2016 - Kopiowanie

- AEROFRAME: Jest to technologia stosowana przez Dunlopa, którą można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Ma aerodynamiczną stronę, która z pewnością daje większą prędkość w dłoni niż normalna rakieta.

- VIBRO PODS: Dunlop zastosował technologię silikonową: kapsułki w strefie uderzenia rakiety, aby pochłonąć wibracje do minimum. Możemy rzeczywiście powiedzieć, że rakieta jest raczej tolerancyjna na tym poziomie. Rakieta guma jest raczej miękka w porównaniu do innych marek i może zapobiec (normalnie) bólowi łokcia.

Co mówią gracze?

Rakieta została przetestowana przez wielu graczy.

Raymond Reculard / Poziom średniozaawansowany
Z pewnością mój ulubiony. Rakieta, którą lubię ze względu na jej nerwowość. Jego ciężar w głowie jest niezły. Jest również tolerancyjna i dobrze zrównoważona. Nie zaszkodzi szyć. Moim zdaniem tylko strona negatywna: trochę za sztywna.

Julie Soizeau / Poziom dla początkujących - Średnio zaawansowany
Dopasuj rakietę, którą cenię. Nerwowy.

Valérie hadjadj / Poziom dla początkujących - średniozaawansowany
Z mojej strony jest nieco zbyt sztywny i nie pasuje do profilu rakiet śnieżnych, które lubię. Chociaż ta rakieta jest lekka, wolę nawet lżejsze rakiety o bardziej wyśrodkowanym i lekkim ciężarze

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.