Dunlop oferuje nam rakietę podobną do słynnej rakiety Patty Llagano (jednego z najlepszych graczy w świecie Padel) Dunlop Heaven, ale nieco bardziej miękką, stąd jej nazwa: Heaven Extreme Soft

Jest to dość jednorodna rakieta ze względu na jej równowagę i wagę. Pomimo mniejszej wagi niż klasyczne Niebo, nadal jest nerwowy na nadgarstku. Jego forma pomaga mu. Rakieta ma formę „lagrima” (łzawiącą) i dlatego ma raczej ofensywny program, ale kompensuje ją niewielka waga i zastosowane miękkie materiały (na gumę).

Dla wszystkich poziomów

Jeśli rakieta jest przeznaczona głównie dla dobrych graczy wiosłowych, średniozaawansowani docenią tę rakietę znacznie bardziej tolerancyjnie niż jego starsza siostra. Mimo swojej wagi pozostaje dobrze wyważona. Zaleca się małym graczom wiosłowym grać z tą rakietą zamiast klasycznego Nieba. Jest to ubezpieczenie wolne od ryzyka.

Charakterystyka

Dunlop Heaven Extreme Soft wykorzystuje wszystkie najlepsze technologie marki, w tym:

System POWER CHANNEL podkreśla sztywność rakiety. Bezpośrednia konsekwencja: to rakieta, która odpowie na każdą twoją skargę. Wygląda na to, że ma wady swoich właściwości, ponieważ pod ręką ta rakieta, którą czujemy się dobrze, pozostaje tolerancyjna, ale mniej niż inne rakiety lżejsze, a zwłaszcza bardziej miękkie / bardziej elastyczne niż Niebo.

Technologia TRI-BAR, umieszczona w środku rakiety między sitem a uchwytem, ​​wydaje się zapewniać większy komfort.

Jego system VIBRO PROD jest naprawdę interesującą i skuteczną technologią. W każdym razie znacznie więcej niż inne. Kapsułki 5 lub końcówki gumek są zintegrowane z rakietą na poziomie profilu sita. Wniosek: Rakieta zyskuje elastyczność i pochłania dużą część uderzeń pocisku.

Jego waga to 350-365 gr.

Co mówią gracze?

Rakieta została przetestowana przez wielu graczy.

Raymond Reculard / Poziom średniozaawansowany
Dobra równowaga. Ale dla mnie trochę za lekki.

Julie Soizeau / Poziom dla początkujących - średniozaawansowany
Rakieta idealnie pasuje do mojego profilu i gry. Lekka rakieta wydaje mi się idealnym narzędziem do gry z lekką rakietą, ale utrzymuje pewien ton.

Valérie hadjadj / Poziom dla początkujących - średniozaawansowany
Brak ciosu, nawet jeśli zaskakuje niemal idealną równowagą.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.