WALL BREAKER od Tecnifibre to nowa PALA nastawiona na atak.

wyłącznik ścienny tecnifibre padelThe Wall Breaker to rakieta do wiosła używana przez Jérémy Scatena, kilkukrotnie mistrza Francji i niedawnego mistrza Europy w drużynie padel.

Co oferuje rakieta śnieżna pod maską?

Rakieta wyraźnie koncentruje się na ataku. Bilans rakiety pokazuje, że ciężar przesuwa się w kierunku przodu sita „przy ramie”.

Ta wysokiej klasy rakieta oferuje również pełną charakterystykę węglową, oferując nieco większą sztywność, a tym samym kontrolę.

tecnifibre wału mięśniowegoTechnologia wału mięśniowego podkreśla również sztywną stronę rakiety dzięki bocznym cięgnom, które usztywniają ją rama, aby zmaksymalizować moc.

Jak każda rakieta atakująca, która szanuje siebie, sito rakiety ma kształt rombu, co powoduje powstanie strefy większego uderzenia dla większej mocy.

Mysz lub jądro jest twarde. Tecnifibre zdecydowało się na użycie czarnej pianki EVA o stopniu 16 (podczas gdy WALL MASTER ma 14). Konsekwencje:

  • Wytrzymałość przynosi lepszą restytucję
  • energia dla większej mocy

Film na rakietach śnieżnych z Jérémy SCATENĄ

Charakterystyka WYŁĄCZNIKA ŚCIENNEGO

wagaKształt sita
375g +/- 5gDiament
BilansDługość
275 +/- 10mm455 mm (17,9 w)
Twardość pianyprofil
16 °38 mm

BILANS

Gracze i miłośnicy okrągłych rakiet / Defensives z dużą elastycznością, idź swoją drogą, ponieważ PRZEŁĄCZNIK ŚCIANY jest skierowany do graczy raczej potwierdzonych lub pragnących rozwinąć swoją grę w kierunku ataku.

Podobnie jak WALL MASTER, jest to wysokiej klasy rakieta, ale wydaje się, że wymaga trochę doświadczenia w padlu, aby móc ją opanować przy 100%, nawet jeśli pozostaje bardzo dostępna.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.