Tecnifibre WALL BREAKER to nowy model PALA zorientowany na atak.

The Wall Breaker to rakieta padel używany przez Jérémy'ego Scatena, kilkukrotnego mistrza Francji i niedawnego mistrza Europy padel przez zespół.

Co oferuje rakieta śnieżna pod maską?

Rakieta wyraźnie koncentruje się na ataku. Bilans rakiety pokazuje, że ciężar przesuwa się w kierunku przodu sita „przy ramie”.

Ta wysokiej klasy rakieta oferuje również pełną charakterystykę węglową, oferując nieco większą sztywność, a tym samym kontrolę.

Technologia wału mięśniowego podkreśla również sztywną stronę rakiety dzięki bocznym cięgnom, które usztywniają ją rama, aby zmaksymalizować moc.

Jak każda rakieta atakująca, która szanuje siebie, sito rakiety ma kształt rombu, co daje strefę większego uderzenia dla większej mocy.

Mysz lub jądro jest twarde. Tecnifibre zdecydowało się na użycie czarnej pianki EVA o stopniu 16 (podczas gdy WALL MASTER ma 14). Konsekwencje:

  • Wytrzymałość przynosi lepszą restytucję
  • energia dla większej mocy

Film na rakietach śnieżnych z Jérémy SCATENĄ

Charakterystyka WYŁĄCZNIKA ŚCIENNEGO

wagaKształt sita
375g +/- 5gDiament
BilansDługość
275 +/- 10mm455 mm (17,9 w)
Twardość pianyprofil
16 °38 mm

BILANS

Gracze i miłośnicy okrągłych rakiet / defensywnych z dużą elastycznością, idź swoją drogą, ponieważ PRZEŁĄCZNIK ŚCIENNY jest skierowany do graczy raczej potwierdzonych lub pragnących rozwinąć swoją grę w kierunku ataku.

Podobnie jak WALL MASTER, jest to rakieta z najwyższej półki, ale nadal wydaje się, że wymaga trochę doświadczenia w grze padel aby móc nim sterować w 100%, nawet jeśli pozostaje bardzo dostępny.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.