Thierry Braemer, partner i szef poszukiwań i projektów w grupie Henri Leconte Padel Club spogląda wstecz na te dwa tygodnie padel w Roland Garros, które są ogłaszane " zwariowany ".

[box type = ”info”] Pamiętaj, że to jest grupa Henri Leconte Padel Klub, który został wybrany przez FFT jako podstawa padel w Roland Garros [/ box]

Padel Magazine - Jak będzie padel w Roland Garros?

Thierry Braemer - Nawet podczas tygodnia kwalifikacyjnego Henri Leconte będzie obecny przez godzinę na boisku. To właśnie zostało uzgodnione z FFT w celu założenia tej wspaniałej witryny w Roland. Będą obecne dwa monitory z łopatkami, aby ludzie mogli przeżyć sport w większości i grać na naszym boisku HLPC.

Goście chcący zagrać mogą dokonać 10-minutowej rezerwacji. Ten slot można zablokować bezpośrednio na terenie klubu tenisowego na korcie nr 13 (za Suzanne Lenglen).

Będę tam cały dzień. Dzień wcześniej poinformujemy, na następny dzień, kiedy będzie obecny Henri Leconte. Nie będzie określonego harmonogramu. Zobaczymy, jak pójdziemy.

Przybędą osobowości, tenisistki. Czy wiesz kto?

Powinniśmy mieć Mansour Bahrami, wszystkich graczy, którzy grają w turnieju Legends z nadzieją na posiadanie piłkarzy francuskiej drużyny ... ale nie tylko ... Wtedy na pewno będzie duża część hiszpańskich graczy, którzy absolutnie będą chcieli grać w padla ,

Pamiętam, że po raz pierwszy mamy Padela Rolanda.

Jaki jest wynik tego pierwszego roku HLP?

Nasze kluby padel (Sète, Manosque, Aix, Avignon, Ajaccio) są nowe i mają się dobrze. Spodziewamy się więcej już wkrótce, które powinno wyłonić się z ziemi nie później niż we wrześniu, zwłaszcza po stronie Alzacji ... Ale także za granicą, zwłaszcza Australia (Perth i Sydney) i wyspa niedaleko ...

Mamy wiele plików w toku, które powinny zostać zrealizowane do września.

Le padel Czy w firmie Roland Garros można osiągnąć lepsze wyniki w zakresie komunikacji?

 Operacja 'Padel„będzie prawdziwym wyzwalaczem dla wszystkich, nawet jeśli mówimy o tym coraz częściej we Francji przez rok lub dwa lata. Przypominam, że kiedy w pierwszym roku była instalacja plaży, setka telewizorów przyszła zrobić reportaż o tym sporcie. Turniej Roland Garros jest jednym z najbardziej nagłośnionych turniejów na świecie.

W szczególności mamy osobę taką jak Henri Leconte, która nie mogłaby być bardziej zorientowana na media. To szansa na wspaniałą platformę z Henri Leconte. Mamy też wiele plików padel bardzo wysokiej jakości z nowinkami technicznymi.

Którzy to oni?

Pierwszy dotyczy wyjątkowej konstrukcji z siłami sił, które zajmują jak najmniej miejsca.

Drugi to odcień piasku (pomarańczowy / czerwony), który jako jedyni proponujemy. Ponadto ten odcień piasku nie plami. Co sprawia, że ​​nasze pole Padel w Roland-Garros jest wyjątkowym polem.

Jak długo trwa pole padel czy zostanie to pozostawione Rolandowi?

Będzie trwać w okresie Rolanda-Garrosa, ale także do września. Nie ma sprawy, że ten teren będzie miał miejsce także podczas mistrzostw Francji w tenisie.

Thierry Braemer udzielił wywiadu Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.