Thierry Braemer, partner i odpowiedzialny za poszukiwania i projekty grupy Henri Leconte Padel Club powraca na dwutygodniowy padel w Roland Garros, który ogłasza się « zwariowany ".

[box type = ”info”] Przypomnij sobie, że to grupa Henri Leconte Padel Club została wybrana przez FFT do umieszczenia pola padla w Roland Garros [/ box]

Padel Magazine - Jak odbędzie się padel w Roland Garros?

Thierry Braemer - Nawet podczas tygodnia kwalifikacyjnego Henri Leconte będzie obecny przez godzinę na boisku. To właśnie zostało uzgodnione z FFT w celu założenia tej wspaniałej witryny w Roland. Będą obecne dwa monitory z łopatkami, aby ludzie mogli przeżyć sport w większości i grać na naszym boisku HLPC.

Odwiedzający, którzy chcą zagrać, będą mogli dokonać rezerwacji na 10 minut. Ten slot może zostać zablokowany bezpośrednio na terenie klubu tenisowego na Court # 13 (Behind Suzanne Lenglen).

Będę tam cały dzień. I nazajmy dzień wcześniej na następny dzień, kiedy Henri Leconte będzie obecny. Nie będzie specjalnego harmonogramu. Zobaczymy jak i kiedy.

Przybędą osobowości tenisistów. Czy wiesz kto

Powinniśmy mieć Mansour Bahrami, wszystkich graczy, którzy grają w turnieju Legends z nadzieją na posiadanie piłkarzy francuskiej drużyny ... ale nie tylko ... Wtedy na pewno będzie duża część hiszpańskich graczy, którzy absolutnie będą chcieli grać w padla ,

Pamiętam, że po raz pierwszy mamy Padela Rolanda.

Jaka jest ocena tego pierwszego roku HLP?

Nasze kluby Padel (Sète, Manosque, Aix, Avignon, Ajaccio) są nowe i mają się dobrze. Spodziewamy się wkrótce innych, którzy powinni wyjść z ziemi najpóźniej we wrześniu, szczególnie po stronie Alzacji ... Ale także za granicą, w tym z Australią (Perth i Sydney) i wyspą niedaleko ...

Mamy wiele plików w toku, które powinny zostać zrealizowane do września.

Padel w Roland Garros, czy można poprawić komunikację?

Operacja „Padel” będzie prawdziwym wyzwalaczem dla wszystkich, nawet jeśli będziemy rozmawiać coraz więcej we Francji od lat 1 lub 2. Pamiętam, że kiedy w pierwszym roku była instalacja plaży, przybyło stu telewizorów, by donosić o tym sporcie. Turniej Roland Garros jest jednym, jeśli nie najbardziej rozpowszechnionym na świecie.

I szczególnie mamy osobę taką jak Henri Leconte nie może być więcej mediów. Jest to okazja, aby mieć wspaniałą trybunę z Henri leconte. Posiadamy również boiska typu padel o bardzo wysokiej jakości z innowacjami technicznymi.

Które to są?

Pierwszy dotyczy wyjątkowej konstrukcji z siłami sił, które zajmują jak najmniej miejsca.

Drugi to odcień piasku (pomarańczowy / czerwony), który jako jedyni proponujemy. Ponadto ten odcień piasku nie plami. Co sprawia, że ​​nasze pole Padel w Roland-Garros jest wyjątkowym polem.

Jak długo padel sąd pozostanie w Roland?

Będzie trwać w okresie Roland-Garros, ale także do września. Cad, że będzie to pole także podczas mistrzostw Francji w tenisie.

Thierry Braemer udzielił wywiadu Franck Binisti - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.