Były świat nr 4 w rankingach ATP, Thomas Enqvist, przemawiał do mikrofonu Padel Magazine podczas Head Padel Open która miała miejsce od 23 do 24 lipca.

„Staram się grać regularnie w padel "

Padel Magazine : Co myślisz o tym turnieju i tym meczu?

Thomas : „Wspaniale jest tu być. Turniej jest naprawdę dobry z tym kortem centralnym i atmosferą. Mecze były fajne, mam naprawdę dobrego partnera (Thomas Vanbauce), który gra bardzo dobrze” padel ”. To naprawdę po prostu zabawne, jest fajne!

Padel Magazine : Czy dużo grasz w tenisa? I w padel ?

Thomas : „Tak, wciąż gram w tenisa. O padel, staram się grać regularnie, ale też nie cały czas.

naprawdę to lubie padel, to dobry sport. Czerpiesz przyjemność, zawsze podwójnie, więc jest to sport, który możemy zakwalifikować jako „towarzyski”.

W Szwecji to naprawdę sport, który eksplodował, wielu ludzi go uprawia. To naprawdę świetna zabawa! »

"Wszystkie sporty z piłką przemawiają do mnie"

Padel Magazine : Jaka jest różnica między rozegraniem finału Grand Chelem tenis i grać padel tutaj w "przyjacielskim" turnieju?

Thomas : „Oczywiście jest mała różnica (śmiech). Ale to dobrze: od chwili, gdy piłka jest w grze, cieszę się nią. lubię wszystkie sporty, piłkę nożną, padel, tenis.. Lubię wszystkie sporty z piłką lub piłką. I naprawdę fajnie jest tu być i ruszać na tor”.

Padel Magazine : Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego turnieju?

Thomas : „Nie wiem, widziałem wielu bardzo dobrych graczy. Myślę, że to będzie naprawdę trudne, ale jak powiedziałem wcześniej, mam bardzo dobrego partnera. Zobaczymy, ale nie mogę się doczekać następnego meczu. »

Padel Magazine : Czy jesteś przyzwyczajony do grania na prawej stronie? Lub po lewej?

Thomas : „Prawdopodobnie jestem bardziej przyzwyczajony do grania po lewej stronie, ale to dobra wymówka (śmiech)! »

Obejrzyj wywiad wideo tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.