Zmień w kierunku APT Padel Wycieczka ! Były tenisista Luisa Lobo, który obecnie pełnił funkcję wicedyrektora APT, przejmuje od Thomasa Johanssona.

Thomas Johansson żegna się

Dawny świat tenisa nr 6 szuka “nowe przygody”. Po półtora roku w kierunku obwodu padel wschodząc, Szwed opuszcza oddział z bardzo pozytywnym bilansem.

Thomas Johansson zezwolił naAPT Padel Wycieczka wylądować w nowych miejscach, aby ten tor stał się punktem odniesienia dla graczy, fanów i marek.

johansson rocafort julianoti sprawdź monako apt

Luis Lobo, doświadczenie dla APT

Luis Lobo jest zatem teraz nowym dyrektorem generalnym APT Padel Okrągły. Były deblem miał szczególnie świetną karierę trenerską, z renomowanymi graczami, takimi jak  Carlos Moyá, David Nalbandian, Marcelo Ríos, Juan Mónaco, Mariano Zabaleta czy Agustín Calleri.

Argentyńczyk był także asystentem sekretarza ds. sportu w Buenos Aires. Wysoką pozycję, którą opuścił w zeszłym roku.

"Le padel jest coraz częściej praktykowany w wielu krajach i jesteśmy już obecni na trzech kontynentach. Od przyszłego lipca będziemy mieć bardzo napięty kalendarz, z nowymi witrynami i już pracujemy nad kalendarzem 2023, który będzie zawierał ważne nowości”– wyjaśnia pełen energii dyrektor generalny APT Padel Wycieczka.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !