Po doświadczeniu zdobytym w APT Padel Wieża, Thomas Johansson wyrusza na nową przygodę, wciąż w padel, z utworzeniem klubu w Szwecji. Były numer światowy tenisa 7 spogląda wstecz na ten nowy projekt sportowy.

Ten klub ma szczególne miejsce

„To bardzo ważne, aby mieć projekty o takim zakresie. W Szwecji są bardzo piękne kluby, a ten jest jednym z najpiękniejszych szwedzkich klubów.” 

„Będziemy dużo pracować nad szkoleniem dzieci, zakładając szkołę padel co pozwoli nam mieć przyszłe samorodki padel Szwedzki."

"Le NORRKOPING PADELSTO to nieco wyjątkowy klub, ponieważ znajduje się w mieście, z którego pochodzę i to jest rodzinne miasto mojej żonye, mieszkają tam jego rodzice. To duże szwedzkie miasto położony 1h30 na południe od Sztokholmu.

Widzieć, jak ten klub powstaje w tym mieście, jest dla mnie zbiegiem okoliczności, w rzeczywistości początkowo przyszli po mnie. Ci, którzy zainicjowali ten projekt, potrzebowali pomocy w projekcie. I tak się zaczęło. Potem poprosili mnie, żebym dołączył do nich w tworzeniu klubu."

Nowe centrum o powierzchni 7000 m²

"Obecnie posiadamy 18 kortów (w tym 2 centralne i 4 jednoosobowe). Mamy też bardzo ładną siłownię z widokiem na korty, małe spa z jacuzzi i sauną do wynajęcia po chwili? padel, 9 biur, w których młodzi przedsiębiorcy z Norrköping mogą siedzieć i pracować, 2 sale konferencyjne na spotkania, a także śniadania, lunche i kolacje, które można zjeść w centrum."

"Całkowita powierzchnia NPC to około 7000m² plus drugie piętro o powierzchni około 500m², które jest w budowie."

"Zwróciło się do nas wiele klubów padel, z których niektóre jeszcze nie istniały i chciały współpracować z APT Padel Wycieczka. W tym klubie mamy 18 współpracowników. To bardzo duży projekt. Myślę, że to centrum, bez fałszywej skromności, jest częścią top 5 lub top 3 najpiękniejszych klubów.

Wydarzenia krajowe przed myśleniem o międzynarodowych

"Zainwestujemy w lokalne wydarzenia. Współpracujemy ze Szwedzką Federacją padel. Chcielibyśmy zorganizować w naszym klubie fajne szwedzkie zawody. A potem w przyszłości może zawody międzynarodowe. Wszyscy współpracownicy zgadzają się skoncentrować na lokalnych wydarzeniach. Wtedy zobaczymy."

"Wszystko pozostaje wtedy otwarte na rodzaje zawodów międzynarodowych. Nie sądzę, że na tym poziomie będziemy bardzo agresywni. To duży projekt, więc przejdziemy krok po kroku."

Skoncentruj się na tenisie i padel

„Pozostanę w sporcie. Tenis pozostaje moim głównym środowiskiem, ale padel Nie daleko. Mam projekty. Bardzo się cieszę widząc Alex Corretja at World Padel Tour i Luis Lobo w Apt Padel okrągły. Są bardzo dobrymi przyjaciółmi i wniosą swoje doświadczenie do padel". 

"Pracowałem przez miesiąc z Luisem w APT Padel Okrągły. Jest osobą poważną i bardzo profesjonalną. Życzę mu wszystkiego najlepszego w tej nowej przygodzie. Z Fabrice [Pastorem] uzgodniliśmy, że Luis powinien przejąć. Bardzo się cieszę, że może kontynuować pracę w APT padel skręcić."

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.