Wielkie ogłoszenie dla dwóch tricolorów Thomasa Leygue i Johana Bergerona, którzy zdecydowali się zagrać w WPT, FIP i Premier Padel.

Thomas Leygue to ma ogłosił na swoim koncie na Instagramie, teraz będzie współpracował z Johanem Bergeronem na międzynarodowych turniejach. Jeśli ci dwaj mężczyźni zawsze będą przeciwni we Francji, będą ramię w ramię podczas WPT, FIP, Premier Padel...

Zobaczymy tę 100% francuską parę w pracy od WPT Bruksela Otwarte. Bergeron i Leygue, odpowiednio numer 135 i 185, wystartują w preprevias, w których będą starali się dobrze sobie radzić. Bardzo zmotywowani nowym projektem powinni stworzyć „obiecującą parę”, jak to ujął Benjamin Tison, Francuz numer 1 i kolega z drużyny. we Francji.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !