Nowa flagowa para francuska, składająca się z Thomasa Leygue i Johana Bergerona, zgodziła się odpowiedzieć na nasze pytania dotyczące tego obiecującego stowarzyszenia.

„Nasi partnerzy się nie boją”

Padel Magazine : Decydując się na połączenie sił, Benjamin i Bastien, twoi partnerzy na francuskim obwodzie, nie obawiali się, że zaszkodzi to twoim rówieśnikom?

Thomas Leygue : „Nie boją się naszego stowarzyszenia, bo wiedzą, że nie ma ono wpływu na tor francuski”

Johan Bergeron : „Nie, oni się nie boją, zapytałem No i jest bardzo szczęśliwy. Jako duet jesteśmy całkiem wolni. »

Padel Magazine : Dość absurdalne, ale czy możliwe byłoby utworzenie stowarzyszenia Blanqué/Tison na arenie międzynarodowej?

Thomas Leygue : „Zablokowana/Marka na WPT ou Premier Padel ? Nie wierzę. Jest zbyt duża różnica w rankingu między Benem i Bastienem, a przede wszystkim nie widzę ich zbyt często grających razem. Moim zdaniem nie mają stylów gry, które się uzupełniają. »

Johan Bergeron : „Blanqué / Tison na arenie międzynarodowej? Nie, ja też tak nie sądzę. »

„Bardzo się cieszymy, że możemy grać razem”

Padel Magazine : Thomas, co dla ciebie oznacza możliwość zabawy z Jo? Jakie są według Ciebie klucze do tego nowego stowarzyszenia?

Thomas Leygue : „Myślę, że propozycja od Jo z takim poziomem gry, jaki ma w tej chwili, nie może być odrzucona. Odniósł wiele dobrych wyników na WPT, jesteśmy parą o dość podobnym stylu gry i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy grać razem. Myślę, że możemy się bardzo dobrze uzupełniać, a poza tym bardzo dobrze się dogadujemy poza torem. Wprawdzie wielokrotnie mogliśmy spotkać się na boisku jako rywale, ale zawsze szło dobrze i nie widzę powodu, dla którego nie miałoby to działać jako partnerzy. »

Padel Magazine : Czy możesz mieć większą szansę na wild-card Premier Padel z tym stowarzyszeniem?

Thomas Leygue : „Myślę, że to zwiększa nasze szanse, tak, zwłaszcza, że ​​jesteśmy parą w 100% francuską. W rankingu FIP ryzykuję, że trafię na numer 2, a Jo na numer 3 (Francuski). Dlatego od razu stworzylibyśmy najlepszą francuską parę, co może być prawdziwą zaletą! »

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.