Poznaj reakcje trenerów na losowanie grup na Mistrzostwa Świata Padel 2020, który odbył się dziś po południu w Doha.

Wśród dziewcząt Francja, która jest w pierwszym kapeluszu odnajduje Chile, Stany Zjednoczone i Niemcy. Raczej korzystny remis, jak skomentował trener Robin Haziza :

„Mając czwarte miejsce możemy powiedzieć, że nie radzimy sobie zbyt źle, unikając na przykład Brazylii i Belgii z drugiego miejsca. Ale jutro będziemy musieli poważnie potraktować wszystkie zespoły z pierwszego meczu grupowego. Poczekamy teraz na losowanie wyjazdów grupowych, ale cokolwiek się stanie, musimy umieścić wszystkie niezbędne składniki, aby losowanie było łatwe! ”

Grupy kobiet Mistrzostwa świata Katar 2020 Doha

Dla mężczyzn Francja zmierzy się z Paragwajem, Niemcami i Polską. Według trenera niełatwe losowanie Alexis Salles, który jest niezwykle podejrzliwy wobec Paragwaju, narodu z bardzo dobrymi młodymi ludźmi i graczami APT:

„Nieco skomplikowane losowanie, zwłaszcza z Paragwajem, który od kilku lat produkuje niesamowitych młodych ludzi. To panujący młodzi mistrzowie świata (nie było Hiszpanii, ale mimo wszystko), więc z tą bardzo utalentowaną drużyną nieuchronnie będzie trudno. Następnie znajdujemy Niemcy, które pokonały Holandię w kwalifikacjach, których też powinniśmy się wystrzegać, oraz Polskę, o której wiemy mniej. Teraz jesteśmy bardzo podekscytowani debiutem w tej niesamowitej oprawie!”

Grupy mężczyzn Mistrzostwa świata w Katarze 2020

 

Teraz czas na ceremonię otwarcia, będziemy Was informować, jak tylko będzie dostępny harmonogram na jutrzejsze mecze.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !