Na ten ostatni duży turniej roku BIG PADEL BORDEAUX zaproponował pierwszą edycję Open CIC - Kategoria P1000.

I będziemy pamiętać ten wielki finał paryskiej pary Tison / Maigret przeciwko południowej parze Ferrandez / Moreau.

To był oczekiwany finał. I mamy to. Z drugiej strony nie wyobrażaliśmy sobie jednokierunkowego wykończenia.

Zawodnicy francuskiej drużyny Maxime Moreau i Jérôme Ferrandez mieli do czynienia z parą paryską.

Wiedzieli, że Adrien Maigret i Benjamin Tison są bardzo trudni do gry ... I nauczą się na swój koszt, kłaniając się zestawami 2 6 / 1 6 / 4.

W pierwszym secie Paryżanie świetnie zaczynają, szturmując sieć. idzie zbyt szybko, a para Ferrandez / Moreau nie może wprowadzić swojej gry pomimo prób spowolnienia gry.

Tison / Maigret para urodzona dla ...

W drugim zestawie czepiają się południowcy. Nawet jeśli w grze paryżanie wydają się nieco wyżej, Maxime Moreau stara się zmieniać, zmieniając krótkie piłki z płatami. Jerome Ferrandez jak zwykle realizuje świetne strzały obronne. Ale to Paryżanie są atakowani, a zwłaszcza przeciwstawiają się najlepszym.

Ale dla graczy francuskiej drużyny bardzo droga będzie ich fantomowa gra wykonana w 4 / 5, serwisie Ferrandez, który oferuje grę paryżanom, którzy nie pytali tak wiele.

Para Tison / Maigret wygrywa ostatni duży turniej padel sezonu. BIG PADEL BORDEAUX osiąga bardzo dobre wyniki w pierwszej edycji Open CIC.

Franck Binisti - Padel Magazyn

Zdjęcia: Antoine Couvercelle - BIG PADEL BORDEAUX

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.