Benjamin Tison jest w siódmym niebie. Francuz kwalifikuje się do nowego remisu z Teo Zapata. Podchodzi do mikrofonu Padel Magazine jak tylko opuści dwór.

Pierwsza ósma?

Lorenzo Lecci Lopez: Szósty stół w tym sezonie! To niesamowite, co robisz z Teo.

Benjamin Tison :"To jest czyste. Dzieje się to po okresie, kiedy byliśmy trochę gorsi, nawet jeśli za każdym razem przegrywaliśmy z bardzo dobrymi graczami. Mamy teraz rozsiane previas i musimy założyć. Mieliśmy dzisiaj dwa bardzo dobre mecze. Dotykałem piłki trochę mniej, ale wiedziałem, jak być dobrym, kiedy ją dotykam. Teo zagrał bardzo dobrze."

„Powiedziałem, że moim celem było zajęcie ósmego miejsca i mam nadzieję, że będzie to ten turniej niedaleko domu z moim małym Lorenzo, który jest w domu!”

Lubię tę grę!

Lorenzo Lecci Lopez: Mówisz, że nie uderzyłeś za dużo piłki, myślę, że w sekundę wsadzili cię do lodówki!

Benjamin Tison :„Tak, tak, byłem trochę w lodówce. Pokonałem swój start bardzo dobrze iw zasadzie wyszedłem dobrze. Wygrałem wielu zwycięzców, nie popełniając wielu niewymuszonych błędów. Jestem dziś bardzo szczęśliwy."

Lorenzo Lecci Lopez: W tym sezonie stałeś się kluczowym graczem w previa, ponieważ potrafisz obrócić tego rodzaju mecz na swoją korzyść.

Benjamin Tison "Fajnie, nie wiem, czy jest aż tak źle, ale mam bardzo dobry sezon. Bez wątpienia najlepszy i trudno powiedzieć. Jestem bardzo wymagający od siebie. Jęczę, ale robię swój szósty obraz, jest po prostu wyjątkowy.

Lorenzo Lecci Lopez: Jutro na środkowym torze w trzeciej zmianie o 9:30 przeciwko Lijo/Ruiz. Jest niedrogi, prawda?

Benjamin Tison :„Ruiz lub Lijo po prawej… Cokolwiek się stanie, to gra, którą lubię na centralnym torze!”

Aby dowiedzieć się więcej o Francuzie, obejrzyj wywiad przeprowadzony w Rzymie.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !