Benjamin Tison ogłosił we wtorek wieczorem koniec swojej współpracy z Teodoro Zapata. Hiszpan zostawia go dla gracza o wyższej randze.

Bardzo pozytywna ocena

"Wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć… Po dość niesamowitej pierwszej części sezonu, wypełnionej wszelkiego rodzaju emocjami, Teo nie będzie już moim partnerem do końca sezonu. Mimo wzlotów i upadków będę pamiętał nasze liczne zwycięstwa, ale przede wszystkim to, kim jesteś!”, ogłosił francuski numer 1 na swoich portalach społecznościowych.

Para francusko-hiszpańska osiągnęła imponujące wyniki w turniejach WPT i na Premier Padel. Na tym pierwszym obwodzie Teo i Ben weszli na 6 stołów głównych turniejów, co było wyczynem dla padel Francuski. Na Premier Padel w Doha udało im się nawet zabrać zestaw ze świata nr 1 Lebron i Galan!

lebron galan tison zapata

Złota oferta

„Teo otrzymał ofertę, której nie mógł odmówić… Dzięki Teo i Javi Pozanco za wszystkie wspólne chwile i powodzenia na przyszłość”.– podsumował Benjamin.

Ze swojej strony pochodzący z Meridy również zadedykował piękne słowa swojemu byłemu koledze: „Zatrzymam wszystkie dobre rzeczy i jestem pewien, że nadal będziemy się razem rozwijać, nawet jeśli będzie osobno”.

Teo nie chciał ogłaszać, kto będzie jego kolejnym kolegą z drużyny, ale jeśli wierzyć słowom Benjamina, powinien być świetnym graczem.

Chętnie dowiemy się, z kim Ben będzie kontynuował sezon, ten, który obecnie robi bardzo dobre wrażenie na zawodowym torze.

żar zapata cairo

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !